Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha egy szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy szexkapcsolat felszámolta a lelkemet?

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve lett vége, mire ki tudtam mondani nagy nehezen, hogy én ezt nem bírom tovább. Próbáltam kilépni hamarabb is, sokszor, de mindig visszarántott. Gondolom, mert neki így volt jó. Azt hittem, érez is valamit, mert állítása szerint még ilyet nem csinált...és már az első alkalom után átmentünk ilyen kötetlen ismerkedés-szerűségbe. Hiba volt. Brutális hiba, részemről. Menekültem hozzá egy nála sokkal veszélyesebbnek tűnő embertől, aki nem akart békénhagyni az egyetememen...és ez lett a vége.

Nem volt elég erőm, hogy időben végleges nemet mondjak, beismerem. De nemrég derült ki, hogy valószínűleg még olyan dolgokban is hazudott nekem, amikben azt hittem, őszinte volt...

Így most itt állok. Tavasz óta lelkileg halottan, jelenleg egy kezdődő kapcsolatszerűségben. A probléma csak az, hogy amikor jobban belemerültünk a testiségbe a jelenlegivel is, azt kezdtem érezni, hogy egyre jobban megy el tőle a kedvem. És a végére már egyáltalán nem is kívántam.

Jön a karácsony, nem akarom senki szívét sem összetörni. De nem tudom, meddig tart még ez az érzelmileg nulla állapot, kezd elmenni az életkedvem is.

Azoktól kérdezem, akiknek volt hasonló tapasztalatuk: mennyi idő volt, ameddig talpraálltak utána, és elkezdtek újra vágyni egy -ezúttal rendes- kapcsolat után?

Nem kérek megmondóembereket, sem trollokat. Tudom, hogy hibáztam, csak szeretnék benne hinni, hogy lassan már vége lesz érte a bűnhődésemnek.



2019. dec. 15. 10:31
1 2
 11/14 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező, valószínű, hogy magad előtt is tagadtad, de már komolyabban kötődtél a szexkapcsolatodhoz, mint kellett volna/akartad eredetileg.

Írtad, hogy nem váltak be neked a kapcsolatok, emiatt is akarhattál tudat alatt kilépni belőle. Nem biztos, hogy tévedett a terapeutád. Érdemes megfontolni azt, amit mondanak. (Én pl. most félek, hogy kib.a.sz a sajátom, mert tudattalanul ,de elég keményen hárítom jellemzően a lehetőségét is annak, hogy, amit mond, az igaz lehet rám. Pedig meg kellene fontolnom.)

Ha nem tetszik a terapeuta, keress másikat.

2019. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11, itt nem a hárításomról van szó. A (már csak egykori) terapeutám azt mondta, hogy ha jó köztünk a szex, akkor nincs semmi gáz. Ja, és annak ellenére, hogy túlment már egyszer kőkeményen a srác a határaimon (amit baromira nehezen tudtunk megbeszélni később, és nagyon sokára), mondta, hogy MI vagyunk ezzel a férfival párkapcsolati szinten. Nem ám azt, hogy én hiszem azt, hogy ez az. Hanem, hogy mindketten úgy viselkedünk, mintha kapcsolatban lennénk.

Na mármost...napokkal ezelőtt megtudtam, hogy a pasi még az exét is fűvel-fával csalta, és az utánam jövő random csajait is (utóbbit bevallotta nekem is). Nekem viszont esküdözik, hogy engem nem, pedig nem tudom, hogy jelenthettem volna pont én a kivételt. Igen...erre még valóban nem találtam bizonyítékot. Rám nem.

De azt tudom, hogy a mai napig bízik benne, hogy egyszer mi még ezt újrakezdjük. Én már nem akarok ilyet, egyáltalán. Nem tudnék benne bízni, ezért próbálok abban, hogy vannak nála bőven jobbak. De a gyakorlat sajnos ezt sem igazolja...

2019. dec. 15. 17:09
 13/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Hát a pszichológus eme kijelentése fura.

Mi neked a "jobb"? Aki nem csal fűvel-fával? Olyan sok van. Ha mindig csapodárokba futsz bele, akkor te követsz valamilyen rossz mintát.

2019. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam még megcsalva (tudtommal... :D) soha életemben. Viszont ennél a férfinál ezt mindig is elképzelhetőnek tartottam, mégsem voltam sosem féltékeny igazából. Elfogadtam, hogy úgysincs velem naponta, azt csinál, amit akar. Csak legyen velem fair és korrekt.

És igen, fura volt ez nekem is...már amit a pszichodoki mondott. De na, lehet, hogy csak azért, mert ő is férfiból van, és magából indult ki :)

2019. dec. 15. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!