Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akarhat tőlem valamit? 18/L...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit? 18/L Egy nálam idősebb ismerős férfi ma amikor mögöttem jött hátranéztem és láttam hogy a fenekemet nézi, ezelőtt meg a melleimet is meg szokta.

Figyelt kérdés
Évek óta van barátnője egyébként.. Akarhat tőlem valamit szerintetek?
2019. dec. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csak szeretne valamit pl;azt a popsit vagy melleidet ...!
2019. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mik vannak! Hét én ilyet még nem is hallottam, hogy egy férfi egy nő fenekét nézi. Valami félreértés lesz ez.
2019. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki, akkor megharapdálná a popódat, szét lefetyelné a puncidat és eljátszana a mellbimbóiddal. De mást nem akar.
2019. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy akar. Egyszerűen jól nézel ki, és megnézett. Nincs ebben semmi rossz. Erre szokták mondani, hogy hűséget fogadott, nem vakságot.
2019. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnézte mert tetszett neki - örülj neki, hogy olyan a hátsód, melled, alakod hogy megnézik a férfiak.

Ez még nem jelenti azt, hogy akar is valamit, ha akar azt majd észre fogod venni :)

2019. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beörrentene az biztos.
2019. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép kerek feneked van, minden férfi odapillant. Ez önmagában nem jelent semmit.
2019. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Jesszus. Komolyan, már lassan rá sem lehet nézni egy nőre, mert elkezdi az esküvőnket tervezgetni... Fogyatékos.
2019. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Te ostoba! Még ha nyíltan flörtöl veled és elmondja hogyan dugna meg még akkor awm biztos hogy megtenné! Kis takony...
2019. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!