Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem van idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van idősebb pasit találni? Férfiak válaszát várom leginkább

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és azt vettem észre, hogy nem vonzanak ezek a baba fiúk.. nekem az idősebb, sármos, férfias férfiak tetszenek, akik tudjak mit akarnak és akik tudjak mi kell a nőnek.. :) szerintetek van rá esély hogy komolyan vegyenek? Nyilván nem 60 évesekre gondolok.. talán még a 45-50 evesek is nagyon ritka eserbe ha jol néznek ki! Nyilván nem azokra gondolok akik életükbe más nőt se látták mint a feleségüket hanem az igazi férfiakra :)

Átlagosan a 30 és 35 közöttieket nézem meg. Ez baj ?

Biztos jó velük az agyban is..


2020. jan. 4. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
természetesen van esély, hogy komolyan vegyenek.Bár szerintem ezt többnyire egy randi alkalmával le lehet szűrni, hogy mennyire is vagy érett.
2020. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ohh én nagyon is! :)
2020. jan. 4. 22:14
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Alkalmi viszonyra, vagy egyéjszakásra ezzel a korosztályal nagyon sok esélyed van, de komoly kapcsolatot nagyon ritkán akarnak.

Én is így gondolom ahogy te. Nekem sem jönnek be a korombeli pasik.

Eddig egy idősebb pasival szexeltem. Vele nagyon jó volt a szex.

22L

2020. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha csini, és szép lány vagy, és értelmes is, akkor bármikor.
2020. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Azt mit csinalsz vele 10 ev mulva?
2020. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

50-esként sajnos csak irigykedhetem rájuk. De egyáltalán nem baj! 10 év korkülönbség majdhogynem alap. Az 5 pedig említésre sem méltó. Semmi kirívó nincs benne. Bár egy 30 éves férfi még tud idióta lenni... 😀

Nekem 23 évvel fiatalabb barátnőm volt egyszer, (ő a csúcstartó) és több mint 2 évig működött az is. Igaz, az inkább egy laza kapcsolat volt.

A lényeg: egyáltalán nem baj és nem kirívó, ha az 5-10 évvel idősebb pasik jönnek be!

50Ffi

2020. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igazából nincs baj a külsőmmel, sőt! Én nemnagyon vagyok elégedett, de dekoratív, csinos, szeparcu nőnek mondanak.

Imádnám ha egy kellemes 40es pasim lenne. ( akar 1-2alkalomra is)

2020. jan. 4. 22:22
 8/25 anonim ***** válasza:

Én most töltöm a 31-et.

Pont benne vagyok a korosztályban😊😉

2020. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd meg magad, és megmondom hogy egy 40 körüli pasi is annak tart-e ;)
2020. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Jó esélyed van! Akár itt is! Ellentétben azokkal akik lenézik ezt az oldalt, ezt a lehetőséget! F.
2020. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!