Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem van idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van idősebb pasit találni? Férfiak válaszát várom leginkább

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és azt vettem észre, hogy nem vonzanak ezek a baba fiúk.. nekem az idősebb, sármos, férfias férfiak tetszenek, akik tudjak mit akarnak és akik tudjak mi kell a nőnek.. :) szerintetek van rá esély hogy komolyan vegyenek? Nyilván nem 60 évesekre gondolok.. talán még a 45-50 evesek is nagyon ritka eserbe ha jol néznek ki! Nyilván nem azokra gondolok akik életükbe más nőt se látták mint a feleségüket hanem az igazi férfiakra :)

Átlagosan a 30 és 35 közöttieket nézem meg. Ez baj ?

Biztos jó velük az agyban is..


2020. jan. 4. 22:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt a kérdést nem tudom komolyan venni. Egy 25 éves nő pillanatok alatt talál egy fél tucat férfit, nem itt idétlenkedik.
2020. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
nem is kell tuti kamu
2020. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Miért lenne az?
2020. jan. 4. 22:36
 14/25 anonim ***** válasza:
Tutiiiii kamuuuuu
2020. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25 éves csinos nőnek írod le magad, ha az vagy, vagy legalább a közelében vagy látod a pasik szemén, hogy mennyi esélyed van náluk, GYIK nélkül is.
2020. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha így van, férfi szemmel ebben nincs semmi baj, csak te jársz fele hosszú távon rosszul.

A legszebb éveidet fogják rabolni pasasok úgy, hogy közben nem lesznek családalapítási terveik veled.

Aztán majd 35 éves korod körül már érzékeled, hogy hiába élsz pénzes pasasok mellett egész jól, nincs semmi vagyonod. Míg azoknak a barátnőidnek, akik korán családot alapítottak nagyátlagban van minimum egy fél lakás a nevükön. Neked meg csak 2 bőröndje való drága holmid, azok is évről-évre egyre divatjamúltabbak lesznek.

40 éves korod után meg majd drasztikusan elkezd csökkeni rád a sármosabb, sikeres pasasok kereslete.

2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnel. 41f
2020. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

Qurva sok esélyed van!

Nem is mondtál annyival idősebbet magadnál, ez nem lesz nehéz, ezért nem is értem a kérdésed... 🤔

Én 33 vagyok, és bármikor kinyalnék 1 korodbelit, meg persze meg is...

És ezzel szerintem minden egészséges férfi így van!

Szóval nem lesz nehéz...

2020. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem a pénzre utazom! Milyen rosszindulatúak vagytok.. :(
2020. jan. 4. 23:26
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez még egyáltalán nem nagy korkülönbség, így biztos vagyok benne, hogy kezdeményeznek is ilyen korú pasik nálad. Internetes társkeresőkön meg aztán pláne.

Én azért nem szoktam kezdeményezni sokkal fiatalabb lányoknál, mert 99% az elutasítás kockázata szerintem, mert a lányok sem szeretik a túl nagy korkülönbséget, és el sem tudják képzelni ezt.

Nyilván az idősebbeknek is a fiatalabb korosztály jön be a legjobban, mert azok a legvonzóbbak, csak nem mutatják ki. Nőkön sokkal hamarabb meglátszik a kor...

41F

2020. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!