Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem van idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van idősebb pasit találni? Férfiak válaszát várom leginkább

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és azt vettem észre, hogy nem vonzanak ezek a baba fiúk.. nekem az idősebb, sármos, férfias férfiak tetszenek, akik tudjak mit akarnak és akik tudjak mi kell a nőnek.. :) szerintetek van rá esély hogy komolyan vegyenek? Nyilván nem 60 évesekre gondolok.. talán még a 45-50 evesek is nagyon ritka eserbe ha jol néznek ki! Nyilván nem azokra gondolok akik életükbe más nőt se látták mint a feleségüket hanem az igazi férfiakra :)

Átlagosan a 30 és 35 közöttieket nézem meg. Ez baj ?

Biztos jó velük az agyban is..


2020. jan. 4. 22:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsó és mindenki!

Ne haragudjatok, de azt hiszem félre értettetek!

Nem egy lepukkant majdnem nagypapát vagy azt keresek .. egy igazi férfit! Nyilván bármelyik 40 éves leállna velem akinek otthon csak a pókhálós házisárkány van, de nem árra vagyok..

2020. jan. 5. 00:40
 22/25 anonim ***** válasza:
A kérdező egy képgyűjtögető hülyegyerek. Jelentve.
2020. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) húúú.. biztos unatkozol
2020. jan. 5. 06:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a huszon éves korosztályt, mert már nem kislányok viszont dinamikusak. Ha gondo,lod tudod hol találsz 40 f
2020. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hát tudod azert kissé odabasz hogy hiába van 51 évesen 74 centis derékméretem És 65 kilo izom vagyok szerinted a 30as pasik akik a tutik..... igaz az atlag 50es már 100 körül mozog sulyban de te is csak átlagolsz mint minden pina
2020. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!