Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne megoldani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megoldani? Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőméknél vagyunk, akkor sosem akar náluk szeretkezni. Vagy csak ritkán. Közös szobája van a tesójával, de a tesója amikor ott alszom kint alszik a nappaliban. Azt mondta, hogy azért nem akar, mert üveges az ajtó és ha kint felkapcsolják a lámpát belátni. De van amikor fent vagyunk éjfélig- fél egyig és olyankor sem akar. Pláne, hogy az ő ágya jó, az enyém meg nyikorog és mégis nálunk csináljuk :/ . Szerintetek ennek mi az oka? Hogy lehetne megoldani? Volt már veletek hasonló?
2020. jan. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szereti a tesókát, nem akarja megkínozni.
2020. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamit felreertettel testver 🤷🏿‍♂️
2020. jan. 24. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A sajat csaladja elott feszeng, nem masoke elott. Ezek utan mennyire tudna elengedni magat, hogy elvezze?
2020. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit értettem félre?

Nem akarja a tesóját azzal elkeseríteni,hogy dug veled a másik szobában.


Anno az én bátyám sem igen örült,hogy nem a macival aludtam az utolsó két évben amikor még együtt laktunk.

2020. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor az en hibam ne haragudj, huga van es 13 eves 😅

Egyebkent lehet tenyleg feszeng :/

2020. jan. 24. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se szerettem anno otthon dugni

Húgom akkor volt 14 ...

1x majdnem ránk nyitott ...

Azóta tabu volt nálam a szex amíg otthon laktam

N

2020. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én sem szeretek otthon, nagyon feszélyez (pedig csak anyukám lakik ott de nem túl jó a kapcsolatunk). Nem nagyon tudsz mit csinálni, fogadd el és legyél türelmes. Esetleg szerezz be egy ágyat ami nem nyikorog és aludjatok gyakrabban nálatok:) 19l
2020. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos akkor marad a turelem :/ meg probalok tobbet lenni nalunk 🤷🏿‍♂️
2020. jan. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!