Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén gáznak számít ha a Z...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Őszintén gáznak számít ha a Z generációban senki mással nem fekszek le csak a barátnőmmel egész életemben?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek!

2018. dec. 2. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1, Z-generáció?

2, Van, aki életében nem fekszik le senkivel.

3, Ha szeretitek egymást, akkor hajrá! A Világ akkor kit érdekel? :)

2018. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki. De vajon a barátnőd is így fogja gondolni??
2018. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csak a barátnőmmel feküdtem le, egy éjszakás kalandom nem volt. 2-3 éves kapcsolataim voltak eddig.
2018. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegre egy aranyos fiu.
2018. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is így élem az életem, szerintem nem gáz. Engem pl. egyáltalán nem vonzanak az egy éjszakás kalandok - emiatt amúgy csak az ismerőseim néznek idiótának - érzelem nélkül nem igazán tudom elképzelni a szexet.
2018. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
No. Imádnálak!!
2018. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem szokták hangoztatni, de sokkal több ember éli le egyetlen emberrel az életét hűségesen mint amennyit gondolnánk. És ezt mindenféle bigott vallási hülyeségektől függetlenül kell érteni. Ahogy minden ember más, más a szexuális orientációja, a vágyai, a hajlamai, ugyanúgy vannak monogám típusú emberek, vagy olyanok akik képtelenek a komoly érzelmek nélküli szexre. Persze annyi mindent hallani, hogy mindenki megcsal mindenkit vagy 2-3 évig tart egy kapcsolat, de ezek csak a hangosabb részei az emberi kapcsolatoknak. Akik szerelemben élnek, akik között a szex is rendben van, azok ezzel csendben is jól elvannak, szóval azért tűnhet ritkábbnak, de ugyanúgy létező kapcsolatok ezek. Még csak nem is annyira jellem vagy elhatározás kérdése, egyszerűen csak így alakul, hogy valakik valóban egymásra találnak, vagy erősebb bennük a szerelem érzésére való vágy mint a szexuális ösztön. Ezt annyira nem szokták fejtegetni, mert ami alapból rendben van, azt nem kezdik el piszkálgatni, hogy mi lehet a baj vele, mert nincs semmi. Akivel történik annak ez a természetes, a többieket meg nem zavarja. Te azért érzed furcsának mert magad körül sok másfélét tapasztaltál, de ha jobban megnézed az a sok nem monogám kapcsolat is egymástól nagyon különböző tud lenni, vagyis nem arról van szó, hogy a monogámia a legritkább, csak a sok közül az egyik.
2018. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár, hogy egész életedben azzal egy egy lánnyal azt nem lehet tudni. De hogy nem alkalmizol, csak kapcsolatban, azzal nincs semmj baj. Aranyos vagy!
2018. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem számít gáznak, csak ritka az ilyen pasi, de sztem idővel ugyis máshogy gondolod majd..
2018. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért gondolná máshogy?
2018. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!