Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan utasítsunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan utasítsunk vissza titeket úgy hogy Ne bántsunk meg? Tényleg kötelező pár kapcsolatban lenni? 26N

Figyelt kérdés

Pl . Van egy srác tényleg jóban vagyunk. Jól érezzük magunkat igen,történt szex is jó volt... DE én nem akarok ennél többet nem szeretnék párkapcsolatot. A Csávó meg jön állandóan azzal "De miért?" "Mi a gond?" "Miért nem felel meg pasinak,?" Kezd már az agyamra menni és számtalanszor fogom vissza magam és nyelem le a bántó odaszolasomat. Mert nem akarom megbántani csak már felrobbanok... és kezdem kerülni távolság tartó lenni vele ....

Őszintén... nincs gond a sráccal, okos ,inteligens, kedves, helyes ,jó az ágyban.. nagyon jól bánik a gyerekekkel.. (egyszer majd jó apuka lesz belőle)

De nem akarok legyökerezni nálla.. Nem kell félre érteni .. Nem falom a pasikat... egyszerűen élvezem azt h szabad lehetek .. egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki amiről tud ... De sérült annyira a lelki világon h nem merek kapcsolatba lépni ..

Persze a társaságra q szexre ettől még van igényem de nem akarok kapcsolatot ....

Sokan kérdezték Na van már pasid? Na mikor lesz kisteso ?

Mikor mondom Nincs és Nem lesz mert külön vagyunk... akkor jön a válasz.. oh majd lesz másik...

Mivan? Miért kell kapcsolatban lenni miért kell másik pasitól is szülni egyet? Miért nem lehet valaki egyszerűen egyedülálló nő/anya? Miért kell magához láncolni egy pasit.... kezdem téged nem érezni ezt az egész Van e Pasid dolgot ?

Amire kell arra van de ehhez nem feltétlenül kell párkapcsolat szerintem ...



2020. jan. 31. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem csoda ha bántalmazott az első pasit...valószínű én is elcsattantottam volna 1 pár pofont neked.
2020. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Whitewolf19 ***** válasza:

Valahogy a bántalmazó és indokolatlanul agresszív "rossz" fiú nagyobb nyerő egyeseknél... :) Persze otthon könnyebb eljátszani a kemény legényt, mint férfiakkal szemben.. na mindegy. Amit te csinálsz az egy marha nagy képmutatás.


F/24

2020. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Utolsó míg a képmutatás abban hogy nem akarok többet . Amit elején közöltem kiss vele
2020. jan. 31. 21:08
 14/24 A kérdező kommentje:
13as miért is?
2020. jan. 31. 21:09
 15/24 anonim ***** válasza:

13as.

Azert mert a fas.z kell de a kapcsolat nem.Tipikus mai no vagy.Az nem baj,h apa nélkül no fel a kislany?

2020. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Inkább apa nélkül jöjjön fel agresszivitás nélkül mint egy olyan apával aki egy józan bolond és a semmiért üt..

Hidd el sokkal kiegyensúlyozottabb a gyerek mióta nincs velünk az Apja... rengeteget fejlődött okosodott azóta... az Apja miatt csak le volt mindenből maradva kortársaitól

2020. febr. 3. 09:44
 17/24 anonim ***** válasza:
Egy normális pasinak lejön hogy lófszra sem vagy való. Ha meg egy ilyen beteget fogtál ki hát a te bajod! Ha normális életet élnél, nem lenne ilyen problémád!
2020. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Azért valszleg nem ok nélkül vert pofon.

Gondolom addig feszitetted a húrt meg kifogyott ervekbol és repült a saller,ami mindkét részről nettó parasztság.

2020. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Olyan kultúrában élünk, ahol a határozott nő a legtöbb férfi számára kva, a határozatlant meg elnyomják. Ha nemet mondasz, neked pontosan tudnod kell, miért mondod. Ha ezt a másik nem fogadja el, az már az ő baja. Amire figyelj, hogy legyél következetes: ne szédítsd ígéretekkel és cirógatással, ha a következő pillanatban közlöd vele, hogy nem kell másra, mint szex. Én régen hősszerelmes voltam, de megtanultam magamnak élni és nem is lépek át soha senkin. Általában azért nincs csajom szexre, mert az elején tisztázom velük, hogy én ebben ennyit látok és többre nem vagyok kapható. Ebből legalább akkora sértődés van általában, mintha megtolnám őket és valami kamu indokkal egy hét után lelépnék. A mai társadalom szereti a játszmákat. 39/F
2020. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: azok a férfiak, akik a nők verésében hisznek, saját magukkal nincsenek rendben. Ha egy nő bunkón is viselkedik, meg lehet neki mondani, lehet örülni is annak, hogy ez kiderül és nem kell időt szánni rá többet. Pofozkodni azok szoktak, akiknek valamilyen visszautasítás vagy vita sérti az önérzetét. Ez legalább olyan szánalmas, mint amikor egy férfi gyáva a nőkkel. Ez is a gyávaság egy formája.
2020. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!