Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan utasítsunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan utasítsunk vissza titeket úgy hogy Ne bántsunk meg? Tényleg kötelező pár kapcsolatban lenni? 26N

Figyelt kérdés

Pl . Van egy srác tényleg jóban vagyunk. Jól érezzük magunkat igen,történt szex is jó volt... DE én nem akarok ennél többet nem szeretnék párkapcsolatot. A Csávó meg jön állandóan azzal "De miért?" "Mi a gond?" "Miért nem felel meg pasinak,?" Kezd már az agyamra menni és számtalanszor fogom vissza magam és nyelem le a bántó odaszolasomat. Mert nem akarom megbántani csak már felrobbanok... és kezdem kerülni távolság tartó lenni vele ....

Őszintén... nincs gond a sráccal, okos ,inteligens, kedves, helyes ,jó az ágyban.. nagyon jól bánik a gyerekekkel.. (egyszer majd jó apuka lesz belőle)

De nem akarok legyökerezni nálla.. Nem kell félre érteni .. Nem falom a pasikat... egyszerűen élvezem azt h szabad lehetek .. egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki amiről tud ... De sérült annyira a lelki világon h nem merek kapcsolatba lépni ..

Persze a társaságra q szexre ettől még van igényem de nem akarok kapcsolatot ....

Sokan kérdezték Na van már pasid? Na mikor lesz kisteso ?

Mikor mondom Nincs és Nem lesz mert külön vagyunk... akkor jön a válasz.. oh majd lesz másik...

Mivan? Miért kell kapcsolatban lenni miért kell másik pasitól is szülni egyet? Miért nem lehet valaki egyszerűen egyedülálló nő/anya? Miért kell magához láncolni egy pasit.... kezdem téged nem érezni ezt az egész Van e Pasid dolgot ?

Amire kell arra van de ehhez nem feltétlenül kell párkapcsolat szerintem ...



2020. jan. 31. 15:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Gyerek születésé után lett ilyen agresszív azelőtt kenyérre lehetet kenni..

Hát tiszta lakás tiszta vasalt ruha meleg étel az asztalon alvó gyerek és a megnőtt libidó biztos ok arra h megüssön...

2020. febr. 3. 12:41
 22/24 orton ***** válasza:

Szerintem ha tényleg korrektül szóltál az elején hogy nem akarsz többet, a saját személyével a srácnak kell megküzdenie, neki kell feldolgozni az elutasítást. Nem vagy felelős érte.


Egyébként ez is marhaság hogy szólni kell az elején, én is szoktam ha nem akarok többet, bár már csomószor csaj is mondja, hogy "jó hogy"...szóval lehet már alapból olyan nőkkel találkozok, hogy ez nem szorul magyarázatra. Már miért kéne az elején szólni a másiknak?


Ugyanebből gyökerezik a másik marhaság, hogy ha nem jelented ki az első randin hogy te csak komoly kapcsolatokban hiszel, akkor feláll a másik fél és elmegy. Mint egy igazi pszichopata. Ez nem munkaszerződés, bakker nem is ismerjük egymást, de már kötelezzem el magam 1 éven túl. Sebaj az intelligens ember javára válik ez is, hisz látja milyen birtokló, éretlen még a másik fél...pl egy igazi komoly kapcsolathozt.


De egyébként neked max azon kell rágódnod hogy teszed helyre magad lelkileg a szakításod után. De ezt biztos tudod. Annyiban vagy hibás hogy legközelebb olyan szexpartnert válassz (mert látszik az embereken), aki nem ilyen ragaszkodó, éretlen. Még magával sincs tisztában, de már más embereket próbálna boldoggá tenni. Ami kissé abszurd. Nyilván hibák útján tanul az ember, de maximális jogod van lepattintani a srácot. Csak úgy tedd hogy tudj utána tükörbe nézni én azt javaslom.

2020. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

NEm kell gyulolni minden ferfit 1 maitt.

Nekem az jon le,h te gyulolod a ferfiakat.

13 voltam...

2020. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölöm a férfiakat. Ha így lenne szexelni se akarnék .

Egyszerűen csak nem akarok párkapcsolatot

Ennyi

2020. febr. 4. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!