Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány akivel jártok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány akivel jártok és szerettek, házasságig nem szeretne szexelni, akkor ezt el tudnátok fogadni vagy inkább hagynátok?

Figyelt kérdés

Kort,nemet írjátok :)

Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok.



2020. febr. 1. 14:48
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Utolsó vagyok. F/26
2020. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, hogy van egy autod, ami nem mukodik (el sem indul). Elviseled, vagy inkabb megprobalod megjavitani/lecserelni?


Hazassag meg nyilvan ki van zarva a jelenlegi torvenyek mellett.


(37F)

2020. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen utolsó előtti tényleg borzasztó h már mindenki mindenkivel... Egy hosszabb kapcsolatban még oké de ne már az első pár napban hétben és még kell válogatni kivel! Bár én ahogy írom nem akarok már házasság előtt. Ezt úgy írom h eddig csak egy barátommal feküdtem le... De ezentúl ha lesz barátom vele se...
2020. febr. 4. 10:52
 24/29 anonim ***** válasza:
17%

Amelyik nő ilyet kitalál, annál nagyon nagy gond lehet amit el akar takarni ezzel, hogy akkor derüljön ki amikor már nem tud kimenekülni a helyzetből a balek!


Vagy azt várja el hogy a pasi a 3. héten elveszi egy dugásért? aztán kiderül hogy ja össze se passzolnak tré az egész, és akkor mi van? menjünk csináljuk vissza, vagy megalapoznak egy életet utálatra és megcsalásra?


Amelyik nő az időt is csak húzza mint a rétestésztát az vagy csak szórakozik, vagy arra megy hogy na majd ha ki lesz éhezve a manusz akkor ha végre megkapja akkor hú de jólesz.


Autót és cipőt sem vennék meg próba nélkül, a nélkül hogy tudnám kényelmes-e belül, vagy milyen benne menni egy kört.

2020. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
50%

Veled értek egyet én is, kérdező. Sok ember arra használja fel a kapcsolatait, hogy kielégítse a szexuális szükségleteit, aztán a többivel nem törődik. Sokan az ujjuk köré csavarják a másikat, aztán ha kihasználták már eléggé és megunták, akkor simán kiadják az útját.

Nőként, ráadásul hívő katolikusként úgy gondolom, hogy nem bűn az, ha valaki házasság előtt együtt van a párjával, mert manapság ez már megszokott dolog. De fontos, hogy ne a testiség miatt legyen ez, hanem tényleg szerelemből, amit viszont nem befolyásol, hogy milyen a szex, akkor is szeretheti egymást két ember, ha nem tökéletesek az együttléteik. Szeretetben, megértésben azon is lehet "alakítani", össze kell csiszolódni.

Sokan úgy állítják be ezt a dolgot, hogy aki már a kapcsolata első hetében vígan szeretkezik, annak tökéletes élményei lehetnek csak, míg aki vár a házasságig, annak már csak csalódás lehet az együttlét. Szerintem ez hülyeség, van, akinek elsőre kirobbanó a szex, akár házas akár csak együttjár valakivel, míg lehet, hogy egy friss kapcsolatban sem találnak rá egymásra a felek azonnal, azon is kell dolgozni, mint ahogy a házasságban történő szeretkezésen is. Csak manapság már nem divat megjavítani, ami elromlott... vagy csak nem működik elsőre tökéletesen, a mi "tetszésünknek" megfelelően.

Egyébként nekem a legjobb barátnőm példája nagyon motiváló, hogy minden kapcsolat más és minden kapcsolatban más működik, csak meg kell ezt keresni. Barátnőm 14 volt, a barátja 18, mikor összejöttek. Barátnőm vallásos családban nevelkedett, úgy tanították, hogy várjon a házasságig, de ő nem akarta elveszíteni a barátját, ezért lefeküdt vele. A fiú egyébként nem erőltette vagy ilyesmi, csak a lány nem mondta el neki ezt a kétségét, szóval ő természetesnek vette, hogy együtt lehetnek házasságon kívül is, mert őt meg egyáltlaán nem nevelték vallásosan. Na szóval, néhány évvel később, mikor barátnőm 18 körül volt, rájött, hogy nem szeretné, ha csak a szex miatt lenne vele együtt a barátja, ezért elmondta neki, hogy várna a házasságig a további együttlétekkel, és mivel a barátja szerette és elfogadta őt, ráadásul egy ideje már ő is elkezdett a vallás felé nyitni a lány miatt, beleegyezett. Azóta is együtt vannak, szerintem ez még meg is erősítette a kapcsolatukat, szóval náluk bejött. Pedig nehezebb szerintem úgy tartóztatnia magát az embernek, ha a párjával már lefeküdtek egymással és ismerik a "tiltott gyümölcs ízét". :D

2020. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek, de ez szép történet a barátnődtől, szép és látszik h szereti ha ennek ellenére is kitartott. Tényleg hülyeség minden kapcsolatban sztem nem helyes egyszerűen és itt tényleg nem arról van szó h nem kívánom. Én is hidzek egyébként, bár igen sztem az h házasság nem feltétlenül úgy érti isten sztem h papír hanem h előtte és a társadnak is megfogadod h vele és nem mással.
2020. febr. 9. 18:26
 27/29 anonim ***** válasza:

Csak mondom, a szerelem elmúlik, de ha a szexuális kémia megvan, és erős, akkor ha már elmúlt a naaagy szerelem, akkor nem döglik meg az egész, hanem működhet tovább.


Ha már az sincs meg akkor mi marad, ülnek egymás mellett mint a barátok, mert a hülye papírotok ami amúgy semmire sem jó, összekényszeríti őket?? Vagy jönnek a félredugások, elhagyások satöbbi?

2020. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kicsit régi poszt, de hozzászólok.

Az a véleményem, hogyha tényleg ez lenne a tuti, hogy házasság előtt feküdjön le egymással egy pár, vagy váltogassa a párját az adott lány/fiú, amíg meg nem találja az "igazit", akkor nem lenne ennyi válás, szakítás, házasság, vagy csak együttélés után. - Tehát a "felpróbált cipő" sem útlevél a boldogsághoz. Ezt ti is nagyon jól tudjátok, kedves "előtte csinálok mindent", ha normálisan végiggondoljátok.

Amúgy meg "nem veszek úgy cipőt, hogy fel ne próbáljam" - ez is sántít. Mert amúgy gondolj már bele, mit veszel meg szívesebben, egy használt/vagy elhasznált cipőt, ruhát, vagy egy szép újat? Új telefont, vagy egy használtat, amit fogalmad sincs, más hogy használt, mit rontott el rajta, ami maradandó, vagy csalódást okoz stb.....

A felpróbálás egy új cipőnél csak annyit jelent, mint amikor egy szerelmespár megismeri egymást, hogy vonzódnak-e egymáshoz szexuálisan, de ehhez nem kell szexelni, orálozni, sokkal kevesebből érzi ezt két ember - Ha! figyel egymásra. Amúgy csak a másik ember kihasználása, és a saját élvezetem a lényeg - ahogy már más is megfogalmazta ezt.

De ez csak az én véleményem, hozzáteszem , tapasztalati véleményem, és a mai korban, nem 20 évvel ezelőtti történet.

Vannak még ilyen fiúk, lányok, ne essen kétségbe az, aki ilyen kapcsolatot , párt keres, de úgy érzi, mégis meg kell alkudnia. Inkább találjátok meg egymást!

2021. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Már nem akarok"

Ezt sehogy sem bírom felfogni. Neked már hullára mindegy itt minden.

2021. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!