Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor bejövök a pszihológ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök a pszihológusomnak?

Figyelt kérdés

Próbálom a lehető legrövídebben összefoglalni, hogy mi történt.


2 hónapja elmentem pszihológushoz mivel volt egy lelki problémám. Én nem igazán akartam menni, de anyukám ragaszkodott hozzá, hogy menjek.

A pszihológus egy fiatalabb 27-28 körüli férfi volt. Először távolságtartó, és udvarias volt, de úgy 20 perc után elkezdtett flörtölősen beszélni hozzám. Ha én beszéltem egyfolytában mosolygott. A végén már azt vettem észre, hogy inkább ő beszél és csak teszi az agyát. Elég fura volt.


Anyukám azt mondja, hogy menjek el majd mégegyszer de én nem szeretnék. 1. Nem jön be 2. Nem hiszem, hogy ez jó ötlet.


Nekem ő nem az esetem. Most akkor bejövök neki?


18/l



2020. febr. 5. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hidd el, csak kedves akar lenni, az állandó mosoly alap a pszichológusoknál. Azért csinálják, mert minél közelebb kerülsz hozzájuk, annál könnyebben megnyílsz nekik, a beszélgetés rész is ilyen, az elején sokat beszélnek ők, hogy lássák, nem kell visszafognod magad.

Ne láss bele többet, mint ami.

2020. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 StevenUp ***** válasza:

tegnap 23:06

Mert mi az amiben nem értesz egyet? Biztos sok ilyen dolog van, mert sok mindent máshogy látok mint a többiek csak érdekel, hogy a válasz alapján hova soroljalak be

2020. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!