Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Sose szoptak még le ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Sose szoptak még le ilyen jól" mondatot lányok/nők, hányszor kaptátok meg eddig? Ez valami kamu duma?

Figyelt kérdés
Minden fiútól megkaptam eddig, hogy mennyire jól csinálom szájjal. Én nem hinném, mert pl mélytorkozni sem tudok. Mégis megvagyok dícsérve, ráadásul úgy, mintha valami csoda történt volna, mintha a legjobb lett volna egész életében. Ez valami kamuszöveg? Mint a tüsszentésre az "egészségedre"?

2020. febr. 22. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem gondolnám, hogy olyan fergetegesen szopok, már ami a technikát illeti, de tény, hogy a partnerem nagyon élvezi, s nem csupán megjátszásból. Volt rá példa, hogy két óra alatt 6 elélvezést összehoztunk, s nem a hihetetlen mélytorok technikám miatt (ami nincs), hanem saját bevallása szerint is azért, mert látta rajtam, hogy mennyire élvezem csinálni, s ez indította be őt is igazán. Szóval szerintem a legtöbbet az számít, hogy a nő hogyan áll hozzá, szereti-e őszintén adni az orált.
2020. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
#11-es minden szava igaz.
2020. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiú mondta
2020. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Mindig :D En is racsodalkozok.. Minden alkalommal.. Es látszik, hogy őszintek. :)
2020. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
Ezt csak egy módon lehet kideríteni! ;)
2020. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Az összes barátom azt mondta, hogy huhuhu.

Mert szeretek szopni

2020. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Eddig kb. mindenkitol megkaptam ezt, szerintem komolyan gondolták :)
2020. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért mondjuk, mert mindig a legutolsó a legjobb. :-)
2022. jan. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Szeretek és tudok is szopni,minden nagyzolás nélkül mondhatom és férfiak ezt meg is érzik. Ki az aki csak úgy csinál mintha élvezné és ki az aki oda teszi magát rendesen.
2022. jan. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

11-es amit mondott , és tudja egymàs utàn ennyiszer a pasival az tuti jó az màr biztos..

F

2023. júl. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!