Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy ha az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha az ember szerelmes a másikba akkor sokkal jobb a szex is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex akkor a legélvezetesebb, ha érzelmi töltete van!!
2020. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem jobb, hanem csak akkor jó a szex ha szerelmes vagyok.

Úgy nekem nem is megy hogy na dugjunk valakivel.

2020. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: mert az emberi agy így működik biológiailag. Az érzések rengeteget hozzá tudnak tenni. Lehet persze nélküle is (főleg a férfiaknak megy), de érzésekkel a legszuperebb! :)
2020. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez inkább az összeszokás kérdése. Ha két ember sok ideje szexel egymással akkor ha kapcsolatban vannak ha nem az valószínűleg jó. Az érzelem az rádob egy kicsit mert fagyizni meg kirándulni is azzal szeret az ember akit szeret. De attól még lehet kb ugyanolyan jót fagyizni meg kirándulni haverokkal is.
2020. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
1 nèl a pont!
2020. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem (nőként) annyi gátlásom van, hogy nem is bírnék futó kalandba részt venni, random idegen férfi előtt levetkezni, és még szexelni is vele pláne nem.


Szóval nekem az érzések az alapok :) ha kielégülni akarok, akkor masztizok. De a szerelem, a párkapcsolat nekem sose szexen alapul.

2020. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, amikor lefekudtem egy olyan ferfival, akibe nem voltam szerelmes (csak szex) akkor sokkal gátlástalanabb voltam, talan meg onzo is.

De amikor a szerelmemmel fekudtem le elsonek, akkor azt sem tudtam, hogy mit tegyek, kezes barany lettem, minden érintést, simogatást élveztem. Fantasztikus, tenyleg :)

2020. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően ez lenne a normális, biológiailag is így vagyunk beállítva. Csak ugye mostanában azért dugunk, hogy az ösztöneinket levezessük, semmi másért.
2020. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.
2020. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!