Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, akik már fizettetek szexért! A szolgáltató hogy viszonyult hozzátok? Nem undorodott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 20:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, olyan daliásnak fognak látni, mint ha te lennél maga Deák Ferenc
2020. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2020. febr. 24. 20:43
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
Közben csak a pénzre fognak gondolni, az elfeledteti velük, hogy csúnya vagy. Kb mint minden nap bejárni dolgozni, ha tudod, hogy jó pénzt kapsz érte, akkor elviseled :D
2020. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Írhattok még, tudom, hogy sokan jártok fizetőshöz, most segíthetnétek.
2020. febr. 24. 21:47
 5/50 anonim ***** válasza:
58%

Zavarban voltam, szoláriumos kreol csaj volt szüzességelvesztésre. De kedves volt. Melóból mentem zakóban, szóval nem néztem ki szarul.


Levetkőztem. Lefürödte. Borzasztó kicsinek éreztem a farkamat. (16 cm)


Kicsit rángatta, gumiban. Nem esett jól. Félig állt csak. Aztán beleült, kicsit nyögött. Én meg gondolkoztam hol a francban vagyok. Vártam hogy végetérjen. Aztán kérdeztem doggiba mehet e? Mondta hogy nem lesz már rá idő. Picit betettem, aztán ennyi. Akkorra már kb 13 centi puhos virsli volt csak, loógott róla a koton. 😃


Ez a szűzqrvázás gyerekek.


.


Hogy undorodott tőlem? Nem hiszem, de meglehet. Nagyon nem az én világom egy ilyen csaj.

De le is szarom, utána lett barátnőm, aki szétkapott :) és megmondta hogy vonzódik hozzám. Ettől betonkemény lett a farkam. Főleg ahogy magához szorított. Ejjh.

Lehet nem vagyok Rájen Goszling, de azért csúnya sem annyira (csak kicsi az önbecsülésem) . Lehet a proci viszolygott tőlem, viszont később találtam olyan csajt aki meg egyenesen be volt gerjedve rám. Pedig akkor még 60 kiló csontváz voltam. Most évekre rá, rendszeres sporttal 70 kiló, szálkás vagyok és kifejezetten jól érzem magamat a bőrömben. Ennyit számít az önbizalomba.

2020. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak a Deakot fogja benned latni.


Utolso elmenye kb. leirja a procik 99%-at, az az 1% meg max. kezdo es meg nem fasult bele, tanulta ki a tobbitol, hogyan kell minimal munkaval legtobb penzt keresni.


Kerdezo ez ilyen ki-bedugod, elvezel, kiveszed. Sima urites.

Puszikaval meg olelkezessel nem fognak elhalmozni nagy esellyel es van amelyikhez hozzaerni nem lehet pl. mellehez ne nyuljal, feneket ne fogd meg.


Szoval szerintem jobb, ha kicsit osszebbkapod magad, ugy mint az utolso es felszedsz egy rendes lanyt.

Jo sero, borosta, ing, zako, farmer es az esti buliban lesz majd lesz majd bula kevesebbol is mint amit 1 orara koltenel. Tancolj vele, de ne a farkad nyomd a seggebe, ha latod bennevan a tancikalasban, egy ido utan hivd meg egy italra, aztan igy tovabb.

Vagy edzoterem. 👍

2020. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
29%

Na először is: az ÖSSZES VÁLASZOLÓT/VÁLASZT FELEJTSD EL!


Prostizni nagyságrendekkel jobb, mint akármilyen barátnő. Ne értsd félre, MINDKETTŐ A KÉPEDBE FOG HAZUDNI. A nők már csak ilyenek. De egy prosti nem fogja azt kamuzni, hogy szeret miközben Dzsézön Sztetemről (vagy a szomszédról) álmodozik kutya közben.


Természetesen egy prosti sem lesz/lehet mindig ott fejben. De egy valamire nem gondolsz kedves kérdező, mégpedig: a hirdetők is emberek, nők!

Tehát elképesztő mennyiségű seg.gfejjel találkoznak. És ha te egy picit is kedves vagy velük, ők sokszorosan fogják visszaadni!!!


Nézz értékeléseket, beszámolókat! A lány érdeke is, kedves legyen, rendesen, normálisan álljon hozzád (barátnővel ellentétben).


Én személy szerint soha nem csajoztam, nemhogy barátnőm, még randim sem volt soha. És egy percig sem hiányzik, mert az a kedvesség, amit a prostiktól kaptam, elmondhatatlan.

(Nyilván nem vagyok egy adonisz, állítólag teljesen átlagos vagyok, de ugye nem tudom mennyire lenne sikerem a nőknél, hiszen nem próbálkoztam soha. Bár nyilván nem sok babér teremne nekem, nem vagyok egy bunkó, alfahím típus).


Szóval ha a kérdés arra irányul, hogy prostizni mennél, hajrá! SEMMIVEL SEM LESZ ROSSZABB, MINT EGY BARÁTNŐ!!!

2020. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
65%
#7, Te csak szimplán a férfi nem szégyene vagy minden tekintetben. Tajgetoszról pörgőrúgással küldtelek volna a mélybe anyád helyében 😃
2020. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
33%

8: tipikus női hozzászólás

(Tudom, majd most jön a szokásos kamuzás, hogy "nem is nő vagyok", stb. Kímélj meg a bullshit-től, köszi!)

2020. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%

Nem nő vagyok haver. 32 éves férfi...


Ráadásul még el sem ítélem a qrvázást. Akinek ekkora szorongást okoz a vénszüzesség az tegye azt amit a feletted lévő arc. Menjen el, legyen túl rajta aztán kész. Csak ne abban a naív tudatban éljen, hogy bármilyen köze is van a szexhez annak amit egy prostinál kapsz.


Te még sohasem élted át, úgyhogy qrvára nincs fogalmad arról mi a szex 😃 csak nyilvánosan bizonyítottad, hogy egy hatalmas lúzer vagy akit kényére kedvére lehúznak ezek a rongyok és elhitetik veled a "barátnő fílinget".


Legalább aki elmegy, elveszti és utána már feloldódott szorongással nekiáll az életnek, az egy becsülendő és tökös dolog. Ennyi.

Kért segítséget, betolták a bicaját és ennyi.


Te meg még mindig a háromkerekűn balf..szkodsz és anyád tol seprűnyéllel, és azt hiszed a Tour de France-on vagy :D

2020. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!