Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, akik már fizettetek szexért! A szolgáltató hogy viszonyult hozzátok? Nem undorodott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 20:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
34%

:D

Látod, mennyire korlátolt és beszűkült gondolkodású nő vagy!


Szóval a lakásban dolgozó lányok a legtisztábbak. Minden egyes vendég után elmennek zuhanyozni és szájat fertőtleníteni.


Fordítsuk meg ezt az igénytelenség dolgot! Irénkének pasija van. És szeretője is. Miután végzett a munkahelyén, hazafelé beugrik a szeretője autójába, ott k ú rnak. Aztán hősnőnk hazaindul. Ott pedig rögtön egy csókkal üdvözli a kanját. Úgy, hogy nem sokkal korábban még a szeretőjével smárolt, illetve az élvezett a szájába. Ami nem is lenne baj, de ugye a száj- és fogmosás egy az egyben kimaradt.


Vagy itt vagy pl te és a kamu egyéjszakásod. Egyrészt ittatok. Valószínű bűzlöttetek mindketten a piától. De ha nem is (de igen;)), akkor is mi volt? Amikor a szájába tuszkoltad a farkad, mennyire volt megmosva? Gondolom aznap nem pipikéltél és nem pállott be a gatyádban a családi ékszer? Ugyanez volt fordítva: a kishölgy nem húgyozott, sz a rt aznap, épp ezért nyaltad ki/dugtad meg az igénytelen, fekáliától bűzlő lyukát.:)


De nyilván most megkapjuk a "de... de... tiszták voltunk és előtte zuhanyoztunk!" Naná pajtás, naná!;)


Ja, persze, hogy akarja a másik az egyéjszakást! Főleg, amikor a lány részeg és másnap arra sem emlékszik, hol volt előző este! Apropó, ez alapján te azt hiszed, hogy a prostiknak nincsenek ideáljai, ergo nem lehet olyan vendégük, aki(k) pasiként is bejönnek nekik...


A mekis hasonlatot pedig visszautasítom, hiszen az elég olcsó. Tudod, mint azok az igénytelen ösztönlények (ösztönlányok), akiknek délután még a főnök, este viszont már a kolléga tetszik, néhány pohár után!;)


Attól, hogy nyersen fogalmazol, még lehetsz nő. Egy bunkó, szex- és nőgyűlölő vénasszony.;)

2020. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Ne lovagolj már ezen az egy éjszakás dolgon. Én is ritkán csinálok ilyet, nem vagyok rá annyira feltétlen büszke, mert ez kapcsolatban sokkal jobb. Igen, kicsit necces volt reggel fejfájással ébredni, de nem volt kellemetlen egyáltalán.


Ezzel a főnökös dologgal csak azt próbáltam szemléltetni, hogy ahhoz hogy felketsd egy nő érdeklődését és vonzalmát, nem feltétlen kell fullos jóképű főnöknek lenni. Puncsolni sem kell, egyszerűen kreatív szövegírásban kell jónak lenni :)


... de mondom, jobban szeretem amikor hosszabbtávú ez a dolog, főleg mert valaki mindig többet akar. A szexkapcsolat vagy az egyéjszakás is elég hitvány dolog, még ha néha meg is esik.


Te még sohasem élted át milyen egy nővel aludni, és megölelni (akár egy ilyen esetnél, de most konkrétan barátnőre gondolok.) Összebújni vele a takaró alatt. Aztán reggel közösen reggelizni, meginni egy jó kávét.


Ezt egy qrva sose tudja megadni. Maximum pénzért megengedi hogy lefetyeld, miközben öklendezik a borotvált rozmárprosztata fejedtől. Mert hogy örömet ezzel nem szerzel az fix, maximum megváltod pénzzel az undorát és kínját. Olyan ez mint disznószart lapátolni. Fizetnek azért hogy legyőzd a hányingert.

2020. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Apropó, ez alapján te azt hiszed, hogy a prostiknak nincsenek ideáljai, ergo nem lehet olyan vendégük, aki(k) pasiként is bejönnek nekik..."


Ne reménykedj, nem te vagy az 😃


Az a helyzet, hogyha bármilyen ideál lennél, akkor a nők árasztanának el. Velem is előfordult nem egyszer hogy "kinézett" egy csaj. Írt aztán találkoztunk, randiztunk. Az ujjamat nem kellett érte megmozdítani. Legutóbbi barátnőmmel is ez volt, egyszerűen ő kezdeményezett elsőre, én csak folytattam. Felvettem FBn aztán már dumáltunk is. Két hétre rá már elhívtam.


Szóval látod még nekem is megy ez, pedig nem vagyok Don Juan. Sőt megsúgom vannak/voltak önértékelési problémáim, sőt bőven 20 felett voltam mikor végre sikerült elvesztenem a szüzességemet...addig bénáztam "nice guyként". Ezt próbálom átadni, hogy hogyan lehet legyőzni ezt a félénk vénszűz kisfiú jellemet.

2020. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%

Jó ég :d milyen az a borotvált rozmárprosztata?

Amúgy én írtam még valahol az elején a procis szüzesség élményemről. Lehet én vagyok "beteg" de nekem nem megy egyszerüen az, hogy élvezzek egy full idegen csajjal, akinek fizetek hogy megcsináljon. Ez semmi örömet nem jelent. Ha meg masszázst akarnék akkor masszázsra mennék, nem dugni. Szóval nem csak érzelmek nincsenek, hanem semmi más se volt. Jéghideg sikosító. Meg a TVbe ment vmi szar diszkózene.Kikapcsoltattam. Soha nem jutott volna eszembe kinyalni, és csak gumiban engedtem furulyázni, de az nagyon gagyi volt. Máig összerezzenek ahogy bevette és közben azon gondolkoztam, legyen már vége. Hadd menjek haza. Csak gyorsan lovagoljon meg, kicsit érezzem milyen az a punci érzés.


Hát barátnővel teljesen más. Amikor nem kell órát nézni, a petting az tényleg petting mert azt akarod elérni, hogy úszzon az a lepedő. Nem csak azt hogy te nyaljál. Egyépként minek? Mert ha már x-edik borostás f....sz próbálja meg felkaristolni a szeméremdombját. Ne gondoljuk már hogy ez akkora élvezet. Barátnővel meg ez egy jó kis adok kapok játék :)

2020. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
30%

Hiszed vagy sem, én is ezt pofázom. Hogy mégis, mi értelme gyakorolni a "kreatív szövegírást", meg sportolni,meg alfának lenni ahhoz, hogy legyen egy ingyen k ú rható lyukad. Aki a hátad mögött a szeretőjéről fog fantáziálni - nyilván, ha már a prosti soha nem élvezi, még akkor sem létezik az a jelenség, amikor a barátnő megjátszik egy orgazmust, ugye? Ez csak mítosz, legenda...


Hány kapcsolat megy tönkre a szex miatt? Hányban van félrekú rás? Közben megy a hazudozás a szerelemről, vonzódásról. Megfoghatatlan, nem létező dolgokról, köznapian: hazugságokról.


Soha nem mondtam, hogy én vagyok a prostik ideálja!


Hát igen, az nyilván jó dolog, ha egy nő mellett kelsz fel. De ezért jók a prostik, egy kis zsozsó és el is érheted! És még egy nagyképű, beképzelt f a s zparasztnak sem kell lenned.


Dehogynem lehet örömet szerezni! Ahogy pl egy éjszakásnál is lehet, hiába nem ismered a másikat. Nem kell ezt túl misztifikálni. Az érzelmeknek sem kell nagy hangsúlyt szentelni. Emberek vagyunk, bizonyos szervek megvannak a férfiaknál, meg a nőknél is. És ezek ugyanúgy "működnek" érzelmekkel vagy nélkülük.


Persze majd most jön a "te nem ismered a nőket". Ellenkezőleg: pont azoknak a segítségével ismertem meg őket, akiket a hozzád hasonló vén banyák megvetnek.


Nem kell átadnod semmit, nem kértem!

És persze, hogy bőven túl voltál a 20-on a szüzesség elvesztésekor, ezért lettél egy ilyen megátalkodott, megkeseredett, gyűlölködő vénasszony.


44: Nekem meg nagyon jó volt az első is!

Adódik a kérdés: vajon én rontottam el valamit, vagy te vagy egy nevetséges kis nebántsvirág, akinek ha durván fogják meg a fütyikéjét, elsírja magát?

Ezért kell neki barátnő, aki egy-egy összebújás előtt órákig legyezi az önbizalmát?

És ne aggódj, a sokáig tartó előjáték ellenére a csajos ugyanúgy a másik kanjáról fantáziál, mint a mai nők 95%-a. Meg arról, hogy "miért nem kezd el már k ú r ni ez a szerencsétlen?". Majd amikor szakítottok, elmondja, ne aggódj!;)

2020. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy egyszerű lenne megtalálni egy jó kapcsolatot?


Én se hiszek ebben a Nagy Ő f..szságban. A nők nagyrésze hisz az igaz szerelemben. Ám ahogy felnő az ember, azt fogja látni, hogy egy mindennapi társ kell neki.


Nekem ami kell az az, hogy ne kelljen feszengenem előtte, és megnyugtasson mint egy stresszoldó tabletta. A mindennapok legyenek jók, napról napra. Nem mondom nekik egy hónap után hogy "szeretlek kicsym", mert ez baromság. Viszont ha jól működnek a mindennapok, egy szelet pizza és a GoT előtt punnyadunk egész szombaton, az többet ér mint az "igaz szerelem" bullshit. Meg sokat melózok mostanában, meg utaznom is kell, emiatt az együttöltött idő minőségi legyen és használjuk ki. Menjünk el sportolni egyet a természetbe, túrázni, sziklátmászni, montizni... mostanában elég sok aktív sportoló csajt megismertem ahová szoktam járni, és tökjó dolog ez. Eszméletlen pozitív látni ahogy srác meg a nője eljönnek sportolni együtt. És még versenyeznek is. Ez pl egy kiváló közös program heti 2-3x. .

...


Te kevered a dolgokat, a barátnő nem egy fogasra akasztható b..szható baba, mint amit te elképzelsz. Mert te ezt keresed, erre van igényed. Kanos vagy, fizetsz, kúrsz egyet, majd elcsomagolod és visszakasztod a fogasra. Azt hiszed ennek bármi köze van a valósághoz.


Persze mert csak ezt ismered, de ilyen agybeteg mentalitással teljesen esélytelen hogy bármilyen nőnél esélyed legyen. Nem is tudod mit hagysz ki, nincs is rá igényed. A kis világodban a mechanikus gumocsöcsök közé rejszolsz és azt hiszed ez az élet. Hát igen, neked az. Ez már változni se fog.

2020. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

...és én ezt el is ismerem, csak azt fontos megérteni, hogy semmilyen módon nem összehasonlítható a kettő. Teljesen más kategória, igényszint és élmény.


Ez nem gond, neked erre van igényed... csak akkor könyörgöm ne hasonlítsuk már össze a barátnős élményekkel meg szerelmeskedéssel. Qrvára más a kettő 😃 ezt próbálod bizonygatni itt számokkal, képletekkel meg elméletekkel.

2020. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
47 : majd 10-15 év múlva rájössz, hogy mekkorát tévedtél, válással, gyerektartással, vagy akárcsak, a sok hazudozással. Ahogy idősödsz, rá fogsz ébredni, hogy ezek a dolgok hazugságok, a nők manipulálnak a céljaik eléréséért és te bedőlsz nekik. Jelenleg azt hiszed nagy kan vagy, pedig csak játékszernek akar pár nő. Ahogy kicsit öregedsz, le sem fognak tojni.
2020. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
47: Ha elhiszed, hogy te irányítasz, akkor a nők téged zseniálisan csőbe húztak. Mindig a nő irányít, még akkor is, ha te azt hiszed ez nem így van.
2020. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha válok? Ez benne van a pakliban. Volt egy jó életem, egy feleségem akit bírtam. Megyek tovább ez van. Fater is 2x vált mire megtalálta anyámat és 35 éve együtt nyomják a rock & rollt.


Inkább ez legyen, mint egy vesztes lúzer életképtelen aszott tengeriuborkaként. Akinek egész életében csak pénzért sikerült megrépázni ezeket a szolis, kitetovált, gumicsöcsű torz rémeket.

2020. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!