Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, akik már fizettetek szexért! A szolgáltató hogy viszonyult hozzátok? Nem undorodott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 20:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%

17: hát, ha nem találsz ott jó nőket, akkor komoly gondod van barátom! Gondolom az eddigi partnereid után már kizárólag a lógó tőgyű, pocakos, büdös csajokat érzékeled.


Amúgy meg amiket leírtál tök jó dolgok! A hiba az okfejtésedben annyi, hogy én ezeket prostikkal átélem te agysebész! :D Nevezetesen: én is szeretem (és szoktam!) csókolni a nyakukat, hasukat, combjukat, stb. Szeretem masszírozni őket, simogatni, nyalni - és ezt az igényességet mindig visszakapom!

Erről a hozzáállásról a te szukáid szerinted mit gondolnának? "Jaj, biztos nem tud b a szni, azért puszilgat!" "Istenem, azért nyal, mert kicsi a f a r ka!" A nők párkapcsolatban ugyanis így gondolkodnak, csak és kizárólag a kú r ás élteti őket - lehetőleg és kizárólag alfákkal.


És ne aggódj, a te (illetve ti) csajod (csajotok) szájába is élveztek rajtad kívül - és a hátad mögött!;)


Ja igen, akkor néhány elit:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


... És csak úgy, bónuszként:

[link]

2020. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
84%

Tehat a photoshoppos lufi nagysagu mumellu nok nalad a Porschek. Jol van. Kar innentol tovabb beszelgetni.


Izlesek es pofonok, meghagyjuk neked az exclusive (sic!) procikat.

2020. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%

Lehet választani: (szerinted) photoshoppolt csajok, akiknél tapasztalatból mondom, hogy minden valós. Illetve a másik oldalon lógó tőgyű túlsúlyos, magukat bombanőnek tartó tucatok.


Nehéz döntés... de, legalább abban igazad van, hogy nincs miről beszélni! ;)

2020. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
80%

Ezek nem nők már bocs... hanem élő gumibabák.

Elokádom magamat.


Te tényleg valami torz elb.szott világban élsz.


De jól is van ez! Személy szerint én örülök neki hogy ezt a vérvonalat nem akarod továbbörökíteni és egy ilyen Érmelléki Kuglófember nem zaklatja a nőinket. 😃

2020. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
84%
(Amúgy nem tudom honnan veszed ezt, de nekem mindig is vékony, sportos kisebb de formás mellű nőim voltak. Logó mellett csak képen láttam... tenyérbeillő körtéket meg imádom. Inkább extrémsportoljunk együtt és legyen kicsit szálkásabb, de izgalmas lány... de persze a teltebb formákat sem vetem meg)
2020. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%

En meg csak azon rohogok, hogy az egyik neve az hogy Xy Excusive.


Ez egy oximoron.

Proci exclusive. 🤣🤣🤣


Gondolom, ha az lenne a neve, hogy Xy napi 5 vendeg 3 eve az nem lenne olyan hangzatos.


Mellekesen meg nem csak lufi mell van es logos togy. hanem eleg nagy a repertoar az altalad kiemelt ket szelsoseg kozott, de valoszinuleg te is tudod, hogy nem az a 2 valasztas letezik, csak kellett valami gyenge erv.


Na mindegy, lepek is. Oruljel a fizetos “exclusive” demoknak. 10-15 percet meg meg ne probalj tulmaradni, mert a strici pasijuk korbevag, mint a varrasmintat. Nincs ingyen extra ido.

2020. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy az utolsó Anna Playmate...


Nabazzek. Egy ilyen "lényhez" hozzá nem érnék az qrvaélet. Ez egy szabályos monster. Még ha fizetnél se dugnám meg, mert fel kéne hányjak egy barna papírzacskóba.


Mondom, te nem láttál még nőt. 😃

2020. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

Megint nagyot szóltál, mint az erdőtűzben a vízipisztoly!

Ilyen nőket szidsz, aztán jössz menőzni az olyan csajokkal, akik elölről úgy néznek ki, mint a lángos hátulról? Ne értsd félre, nyilván köztük is rengeteg gyönyörűség van, a gond megint inkább a mennyiséggel van barátom: engem szidsz a rossz ízlésem miatt, csak azt felejted, hányan fantáziálnak ilyen nőkről! Sajnos te vagy a kisebb csoportban, de azért vered a nyálad, mennyire igazad van ebben!


Aztán meg ahhoz képest micsoda lovagnak állítottad be magad, azonnal elkezdted szidni a hirdető lányokat! Oh, de gáláns a fiú!:D Nyilván a luvnyáid azt szeretik, ha az ő egójukat fényezed, ezért sem veszed észre az igazi erotikát!


Aztán meg rákontrázol, hogy nem láttam igazi nőt és nevetsz, mint egy va d ba r om. Hát, az ennyire alacsony színvonallal még az én legendás türelmem sem tud mit kezdeni!


Szóval cső és verd tovább a szeget a deszkáidba!

2020. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
89%

2 ember irt itt, de mindegy.


Te meg tovabbra is dugd az elhasznalt procikat. Nekunk nem kell ilyen 20 eve agyonjaratott kocsi, amibe mar mindenki belekopott egy adagot.

Nem szeretnek a 3000. fax lenni a pinajaban se a szajaban egyiknek se, a tiszteletet megtartom neked, na meg az idonezegetest. Tenyleg jo moka lehet idore elvezni? ja nem. “Van meg 10 perced.”

2020. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
88%

#28, Az hogy a polctöltő állásodból összespórolt 15.000-et ráköltöd havonta egy ilyen felfújt rémre... attól még nem tudod továbbra sem, hogy milyen egy nő.


Ha komolyan menő arc lennél, akkor már rég kitartott diáklányokkal nyomulnál. Az is hitvány dolog, de legalább ott nem ilyen futószalagos qrvákhoz állsz be a sorba, hanem mondjuk blokkolod egy időre.


Előbb ennék meg egy parizert a körbeszart ülőkéjű általános iskolai lánywc karimájáról, mint betegyem egy ilyen műtrágya költeménybe. 😃


A hyaluronsavtól meg a szilikonolajtól felpüffedt már a szájuk. Rémálmaim lesznek.

2020. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!