Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, akik már fizettetek szexért! A szolgáltató hogy viszonyult hozzátok? Nem undorodott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 20:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy jót röhögtem a proci kifejezésen...


Procival szexelni olyan mintha integrált VGAs procin játszanál. A barátnő meg egy GTX 2080 Ti VGA 😃

2020. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%

Jó is a hasonlat amúgy:


Prosti: Low-on, 25 FPS-el lejátszani a Demót, ami kivág a pálya végén... de nincs pénzed megvenni a teljes játékot ezért mindig újra és újra ezt játszod.


Barátnő: Ultrán 60 FPS OLED TV-n, és annyit játszol amennyi jólesik ;)

2020. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
15%

Ugyanolyan a szex egy prostival mint egy barátnővel. Csak néhányan belemagyarázzák a vonzódást, meg szerelmet, álomszerű, nem létező dolgokat.

Egy prosti sem feltétlenül lesz ott fejben. Ahogy egy idő után a barátnő sem. Hány kapcsolatban csalják a nők a pasijukat? Hányszor hagyják el a "szerelmüket" a nők az új, izmosabb, menőbb kanért?

Arról nem is beszélve, a legtöbb prpsti szebb egy átlagos (=nem prosti) nőnél.

Számítástechnikai példák helyett inkább szemléltessük autókkal a helyzetet!

Melyik a nagyobb élmény?

A :2 óráig vezetni egy Ferrarit, Porsche-t, Aston Martint, amiben egyrészt van 20000 km és mások is mehetnek vele.

Vagy

B: örökké zakatolni az ezres Swiftben?


Még azt sem mondhatod, hogy az utóbbi a jó a megbízhatósága miatt, hiszen tudjuk, egyszer minden elromlik...


Természetesen mondhatod, hogy én "megrekedtem", meg ahogy te fogalmazol, a "háromkerekűmet használom". Nyugodtan hidd ezt, nincs ezzel semmi baj, ahogy azzal sem, hogy amikor a csajod azt hazudja hogy "szeret", a szeretője 1 órával előtted élvezett a szájába. Amiről nem tudsz az nem fáj. Nyilván majd most jönni fog a 10-estől, hogy ő akkora kan ( ha egyáltalán...), hogy még sohasem csalták meg, a nők (?) megőrülnek érte, stb..

Nincs is ezzel semmi baj, nyugodtan ámítsa magát (erre persze jön majd az, hogy én ámítom magam, evidens és olyan megszokott, unalmas, de mindegy, ismétlem, nincs ezzel baj).


Na, de akkor a kérdezőnek, aki feltételezem, hogy prostizni akar/szeretne! Olvass értékeléseket, beszámolókat. Ne egyet, sokat. Javaslom a magas értékelésűeket. És utána gondolkozz el azon, hány kapcsolat végződik szakítással, megcsalással, boldogtalansággal.


És utána dönts!;)


(Ha gondolod írj privátot, szívesen keresek neked megfelelő/tetsző szolgáltatót!)

2020. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
73%

Nem barátom, te beleülsz egy lefingott, lehasznált WD40-el befújt gumijú Opel Astrába, és azt hiszed az az autózás.


Mert nincsen összevetési alapod.


Mégis hogyan tudnád megmondani, milyen az amikor a csaj is akarja a dolgot? Ilyen szempontból egy egyéjszakás hódítás is teljesen más mert ott a csaj rádmoccant és te is.


Pl nemrég egy kollégámmal összehabarodtunk egy céges eseményen. Igazából nem mondanám hogy az esetem, viszont irtó vadmacska. Összképben jó nő nagyon... és jó érzés hogy sikerült ledumálnom róla a ruhát 😃 eleinte észre se vett, egyértelműen a kisfőnökre hajtott aki mocsok szemét jóképű.

Aztán ahogy tellt az idő egyre jobban felcsigáztam. Ez teljesen más topik mint egy qrvával.


Látom most is utólag a szemein, hogy totál zavarban van, fogdossa a haját, elpirul meg hangosan nevet amit mondok. 😃 én tudom hogy ez mit jelent, hogy zöldlámpás a csaj. Lehet úgy döntök többet akarok tőle akkor elhívom majd. Addig meg jólesik húzni az agyát kicsit. Minél inkább misztikus és pimasz vagy, annál inkább felhergeled és onnantól nem tudod levakarni se.

Tök egyszerű matek az egész.


Ezt hol hozza egy prosti? Hol tudsz vele szeretkezni órákat, úgy hogy lekaparja a hátadat a vonyítástól? Te mindezeket elhiszed? Kamu az egész mert csak megb...szol egy löncskonzervet és azt hiszed az a szex. 😃

2020. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
47%

Na meg legutóbb mikor még volt barátnőm akkor akkor szexeltünk amikor jólesett gumi nélkül, mert tablettát szedett. Összehasonlíthatatlan egy qrvás gumás szexhez.


Nem is nagyon tudok gumiban elmenni amúgy, ezért nem sok egyéjszakásom volt, mert jobb az óvatosság. Meg jobban szeretem ha van mögöttes tartalom, nem csak alkalmi szex.


Azt meg ne mondd nekem hogy gumi nélkül prostizol, mert az már a legalja. Így meg fogalmad sincs milyen amikor egy tűzforró meleg és nedves punci vákuumként beszívja a farkadat és nem engedi... és tényleg benne vagy, nem választ el semmi tőle ...

2020. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
15%

Olyan jó, amikor hibátlanul megjósolom a dolgokat (értsd: ahogy írtam, "megőrülnek értem a nők").

És a legszebb az egészben, hogy olyan ostoba szegénykém, hogy nem látja, a hozzászólásaival csak nekem ad igazat.


Leírtam, hogy mit fog mondani. Azt mondta.

Leírtam, hogy a nők csak az alfa kanokat szeretik (ideig-óráig). Erre leírja, hogy egy ilyen nőt k ú rt meg.:D

Leírtam, hogy bekamuzza, mekkora kan. Erre bekamuzza, hogy mekkora kan.:D


Aztán jön a lelakott Astra hasonlattal. Mondván, hogy az a *prosti-szex". De azért leírta egy totál igénytelen kolleginájával a szexet, aki egyik órában ezzel, a másikban már azzal kúrna.:D



No mindegy, nem is szeretném sokkal tovább összeszemetelni a kérdést. Sok sikert pajtás, azért ha meguntad a selejtet (=kollegina, volt barátnő) próbálj ki egy Ferrarit is!;)

2020. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

Direkt végignéztem a Rosszlányok oldalt, a Ferrarik után.


80% ótvar cigánycsaj, kövér, rongyos kitetovált fiatal/milf

Ami marad az a szénné fotosoppolt "modellfotók" vagy a szájzáras kislányok. Akikről tudjuk, hogy nem mosolyognak, mert a fogmosás hiányától és a kábszitól rothatnak a fogaik.


Marad pár aki talán elmegy kategória, de ez is lutri.


...és akkor még ott van az unottság, és az hogy tudod hogy színjáték az egész, és a pénzért van veled. Azt várja hogy gyorsan kicsavarjon és idő előtt elhúzd a Basedow kóros dülleteg búrádat végre.

2020. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
91%

Ja és továbbra sem tudod milyen amikor odavan érted a csak, zilál, búg, sikloltozik és az egész azért jó mert örömet szerzel neki. Nem csak azért vagy vele, hogy beleélvezz, hanem a kölcsönösség az izgató... plusz én amúgy az egészben sokkal jobban szeretem amikor ölelkezünk, vagy cirógatom a nyakát, miközben a haja a mellemre terül. Nem is a dugás része a legjobb.


Mikor éltél át ilyet qrvával? Ezt még egy luxusribi se fogja tudni eljátszani neked 50 ezer / óráért... nem ám az igénytelen dohányos tetovált "olcsó" 15-20 ezresek, napi 3-5 kliens után.

2020. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
89%

17. ezt akartam en is irni. De aztan kitoroltem.


Az hagyjan, hogy egy sima buliban jobb a felhozatal, mint azon az oldalon.

De a gondolat, hogy aznap (nem a heten, honapban, meg egesz eleteben) tobben a szajaba vertek a cucost, na nem tudom ki csokolozik veluk, de en nem kerem mas geccijet a szamba, koszi. 😳 Amugy ok se ertik pont ezert a csok dolgot sokszor minek kerjuk.


A photoshoppos kepekbe meg mar bele se megyek.

Meg abba se, amikor az o kepe 10 evvel ezelottrol, vagy 10 kiloval vekonyabban, csak jott a pulya, aztan maradt a haj. Tudod az a Norbi fele. Fizetni meg hadd ne fizessek mar a dongolo jarasra. Csokolom-viszlat. 😂

2020. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
90%

Ja... és ugye sokan egészségügyi okok miatt nem mosnak fogat kész szopás/mélytorok között.

A HIV kockázat nagyobb ha megsértenék napi 8x az ínyüket. Mert már 4 fogmosástól is tele lesz sebekkel az ínyed...


Szóval lószart mosnak ezek fogat, maximum öblögetnek szájvízzel.


Bemész és lemarja az arcod a szájvízgőz, meg az undorító barack-sárgadinnyés síkosító szag. Mert ugye amikor már a 6-odik delikvens vagy akkor már nem jön meg magától a forrás. Sőt már az elején sem, mert cserepesre szárad az a punci. Egy nőt fel kell izgatni a szex előtt, és ezen nem igazán segít, ha öklendezik az imbecillis ogre fejedtől, miközben próbálod ujjazni a pók E.T. kezeiddel.


...

Szóval milyen jó, amikor csak sikosítóval megy a móka. Persze aki sohasem tapasztalta meg milyen az igazi forrás, amin dolgoznod kell szép lassan 1-2 órát is elnyújtva, hogy csak hozzá kelljen érni és mint a gitárhúr elpattan 😃 ... meh

2020. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!