Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, akik már fizettetek szexért! A szolgáltató hogy viszonyult hozzátok? Nem undorodott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 20:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

GG mate, well played!


Ja, nem! :D

Kínjában már felhozta a klasszikus "sz a r állásod vaaaaan, bibibi" (mérnök/közgazdász ha nem tévedek?), meg a lányok további szapulását... Micsoda lovag a fiú!:D

Azt meg sohasem mondtam, hogy menő vagyok! Csak azt, hogy az én "módszerem" jobb.


Na mindegy, hajrá pajtás, meg ne állj!:D

2020. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
27%
Van egy olyan érzésem, hogy a nők mellett kiálló 71%-os és a 77%-os valójában egy vérfeminista, akinek böki a csőrét, hogy van, aki megoldja a dolgot könnyen és nem puncsol a nőknek :D
2020. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok feminista. Kifejezetten idegenkedem a vérfeminizmustól meg a domináns erőszakos nőktől. Egyenlőség, egyenlő bánásmód az oké.


Fasság hogy puncsolni kell a nőkkel. Látszik, hogy soha közöd nem volt élő nőhöz, csak ezekhez az in vivo gumiku..rvákhoz 😃


Pont a legjobban úgy lehet felkelteni egy lány izgalmát, ha pimaszkodsz vele. Ezt tanulni kell, ráérezni. Teljes baklövés ha valaki állandóan bókol meg puncsol meg kedveskedik. A nőknek nem egy kikúrt pincsi kell, hanem egy izgalmas társ, aki mellett nőként viselkedhetnek.


Nagyon röhejes ahogy egy olyan dologról alkotsz képet amiben sohasem volt részed. Szomorú...

2020. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
87%

...de ezt is el kell magyaráznon a gyerekeknek.


Pimaszkodás alatt nem azt a PUA-s fa..szságotá értem, hogy összetöröd az önbizalmát valami idióta paraszt felszedőszöveggel.

Hanem intelligens humorral kell közelíteni. Többet ér mintha puncsolnál.


Néha azt is kell, de legyen súlya. Amit mondasz annak legyen hitele és tényleg gondold is úgy, ne csak azért mondd mert a kis farkadat bele akarod tunkolni szegénybe.


... dehát ezt sohasem fogod fel, ha gumibabákba, gumiban prüszkölöd bele az ondót 5 perc alatt. Vagy épp el se tudsz menni, mert a lelked mélyén tudod hogy egy kalap szar az egész unott agyatlan biorobot 😃

2020. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon hülye, ugye eljutott az agyadig, hogy a 32-est nem én írtam?!?!?!


Erre elkezdesz személyeskedni, valamint ugyanazt a fa szságod magyarázod egy HARMADIK embernek.


Mintha a velem való "társalgást" folytatnád...


Már régen elengedtem volna az ostobaságod, de azzal, hogy olyan kretén vagy, hogy szerencsétlen 32-esre erőlteted a marhaságod (úgy, hogy közben sértegeted), nem hagyhattam ki a válasz lehetőséget.


Továbbá egyre jobban elhiszem a 32-es hipotézisét, nevezetesen, hogy nő vagy. Kizárólag nők tudnak ilyen gyűlölettel beszélni a prostikról és/vagy a plasztikázott nőkről.

Szép kis álomvilágot tenyésztettél ki magadban! Aztán ha valaki elkezdi kaparni a felszínt, rögtön jön a "kis f a s zod vaaaaan, bibibibi!", a "elmész 5 perc alatt, hehehehe, bibibibi!", valamint a "ááááy gyerekeknek kell magyaráznom", és a korábban látott "jobb munkám van, bibibibi!".

Ha pasas vagy, nagyon távol állsz, attól az elegáns Don Juan-tól, aki minden nőért rajong és akiért minden nő rajong.

Tényleg egy megkeseredett, unalmas femináci lehetsz.


De azért írj tovább, mert a vicces az erőtlen oltogatásod!;)

2020. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Don Juan. Nem is akarok az lenni.

Nem ekörül forog az életem, és nem is akarok Mr. P.csahuszár lenni. A tisztelet sem jár egy nőnek sem alanyi jogon, addig amíg ki nem érdemli mint ember. Ahogy köztünk is, úgy a nők között is vannak akik nem érdemlik meg. Ezért nem szeretem a szélsőfeminizmust, ami átcsap férfigyűlöletbe.

...


Azt nem értem mire vagytok büszkék? Most komolyan erre az életcélra, hogy milyen szemfüles életrevalók vagytok, hiszen megoldjátok okosba a krónikus q.rvázással... a mit? A recskázást? Mert az nem szex amit a prostival csinálsz. Főleg, hogy nem tudod milyen az, mert lényegében még szűz vagy.

2020. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Meg vicces hogy a "nők mellett kiállást" írta az arc feljebb.


Nem állok ki a nők mellett. Viszont aki kiérdemli, és jól elvagyok vele az nem csak egy dugópajtás, akibe beleélvezek, hanem a barátom is egyben. Nektek emberi kapcsolataitok sincsenek, ez a legnagyobb baj. Maszturbálás helyett jártok ezekhez a rongyokhoz, és ezzel kb ki is fújt a szociális élet. Ilyen embereknek nem is való csaj... teljesen esélytelen lenne megtartani.

2020. febr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
53%

Ja jó, eddig az volt, hogy "pimaszkodni köll a nőkkel, azt komázzák a csajok, tudni köll játszani völük", aztán amikor leesik, hogy csak a saját egód legyezgeted ezzel az egésszel (ami többek között nekem is feltűnt), akkor már "először a tisztölötöt köll kihívnia a fehérnépnök, utána jöhet a pimaszkodás"... :D


Én személy szerint arra vagyok büszke, hogy nem állok be a sorba a sok birkához. Nem hiszem, hogy az emberek többsége monogámiára van kitalálva. Legalábbis a mai nők biztos, hogy nem. A szerelem, vonzódás, érzelmek a nőknél csak mese. Hosszútávon nem létezik. 1-2 év és a lángoló kapcsolat átcsap unalomba, az újabb, erősebb alfa utáni sóvárgásba. Kell ez nekem? Kell az, hogy megkedveljek valakit, aki aztán egy jobb, fiatalabb, alfább s e g gfej miatt elhagy (és viszi a lakást, autót, stb.)?

Nem, nem kell.


Plusz az egyik gyengém a női szépség. Azt meg sajnos ki kell mondani, hogy a prostik átlagban szebbek, mint a nem szexmunkások.


Amúgy félreérted ezt az egészet (pont ezért lehetsz nő egyébként). Itt nem az van, hogy kinézek valakit, elmegyek hozzá és beleélvezek. Itt szeretkezés van, érzelmek nélkül (igen, ez is lehetséges - de gondolom ezt majd megvétózod, annak ellenére, hogy a múltkor is egyéjszakáztál, mert nyilván az tök más, mint a prostizás...). Tehát emberként, nőként bánok velük. Nem az van, mint a múltkori buliban a kollegináddal, hogy széttetted a lábair, aztán indult a k ú r ás. Nálam egy prostizáskor van petting, előjáték, nyalás, sokszor masszázs is - esetemben előfordul, hogy nem is szexelünk (és még orált sem kapok), el sem élvezek. Mert sokkal jobban élvezem mondjuk a lány kinyalását, mint magát a dugást.

Az emberi kapcsolatokról meg annyit, hogy nem egy hirdetővel lettünk barátok. Beszélünk a "randikon" kívül is. Nyilván nem az összes lánnyal alakul ki ez, de őket sem tartom "zsebkendőnek" ellentétben a hozzá hasonló feminácikkal. Ezt az egészet úgy kell felfogni, mintha valaki éttermekbe járna. X jó volt, mert finom a kaja, y-ban ellenben remek a kiszolgálás, a hangulat. De azért maradok A-nál, mert valamiért őt kedvelem a legjobban. Ès ennek ellenére NEM szapulom a másik kettőt, hanem egy jó emlékként, élményként gondolok rájuk.

2020. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
66%

Te kinyalsz egy prostit? 😃😃😃 normális vagy? Amiben aznap 4-5 farok csattogott?


És ezt nevezed szeretkezésnek.


Felesleges beszélni, mert te szűz vagy. Nem értesz a nőkhöz, nem érted hogy műkódik egy kapcsolat....és sohasem szeretkeztél még. Fogalmad sincs mit jelent.


...

Amúgy az egyéjszakást is teljesen félreérted. Ott a másik is akarja, mert vonzódtok egymáshoz mint két elektromágnes. És összehabarodtok. Annak ellenére hogy nem tudom lesz e még valami a dologból, ez inkább közelebb áll a szeretkezéshez. Mint nő eléggé bejött, viszont mint ember már nem. Nem az esetem, de a világképe és a gobdolkozása miatt nem tudnék vele komolyabb kapcsolatot tervezni. Így csak egy buja este volt egyelőre... aztán meglátjuk. Volt már ilyen hogy utána öszejöttünk és tökjó kapcsolat lett belőle. Szórakozni nem szórakozok velük, én mindig tiszta lappal játszok és megmondom nekik mi a helyzet. Itt most kicsit többet ittunk a kelleténél, de a vibrálás megvolt :)


Egy qrvánál hol van ez a vibrálás? Sehol. Csak egy két napos táskában rekedt szottyos mekis műkaja az egész...

2020. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Meg amúgy mi a f..szért írogatnék nőként férfi gondolkodásmóddal? :D

A nők nem fogalmaznak ilyen nyersen a szexualitásról.

2020. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!