Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti megtennétek ezt neki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megtennétek ezt neki? Benne lennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy kis félelme attól ha egy srác melltartóban látja. Mert 15 éves korában a barátja kitett róla egy fehérneműs képet a netre és ő teljesen összeomlott lelkileg. Most 19 és azóta az első barátja vagyok. Sosem volt még része jó szexben. Volt egy olyan kérése/ötlete hogy csináljuk azt hogy én a hátára fektetem az ágyon és úgy nagyon lassan és gyengéden levetköztetném. (Aztán meglátjuk mi lesz-ezt már én teszem hozzá) mit gondoltok? 20F

2020. febr. 26. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát vegye le, és akkor nem fogja abban látni.
2020. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csináld azt hogy randi előtt kivered, hogy ne légy túl kanos!

Utána ne akard egy randin elérni, hogy ellazuljon teljesen. Adj neki időt. Ha gondolod, ihattok egy pohárka kellemes itókát, az is lazít kicsit! És pl. nagyon jó a lágy instrumentális zene! Halkan.

2022. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!