Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme ezt eröltetni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt eröltetni?

Figyelt kérdés

A pasinak elöször alig állt fel, akkor is rövid idöre, azt mondtam, hogy rendben, elsö alkalom, utána akart már másnap találkozni, amibe végül belementem.

Engem kezdett izgatni orálisan, jó ideig, aminek semmi hatása nem volt rá, végül kézzel kellett izgatni, és ö is magát, hogy valamennyire felálljon.

Végül betette es par masodperc alatt orgazmust tettetett.

Ma is repetát akar

Nekem is vannak érzéseim, nem akarom kisérletezzenek rajtam


2020. márc. 27. 06:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pasi 49 én 43
2020. márc. 27. 07:04
 2/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, rég ismerjuk egymást, és érzések voltak köztünk én legalábbis azt hittem
2020. márc. 27. 07:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon gáz, szerintem ne erőltesd tovább.


29N

2020. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez full gáz
2020. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy tettette az orgazmust pasi létére? Mit mondott?
2020. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Betette es ra par masodpercre mondta hogy jön is
2020. márc. 27. 07:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Ki nem folyt semmi
2020. márc. 27. 07:46
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Van értelme folytatni, de nem így. Lehet, hogy izgul és nagyon meg akar felelni, ez okozza a merevedési problémát. Legközelebb teremts nyugtató hangulatot (zene, gyertya, félhomály) és igyatok egy egy üveg bort szex előtt.


Az normális, hogy nem lesz merevedése attól, hogy téged bütyköl.

2020. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ... mennyi ideig akarsz még próbálkozni vele, neked mennyi türelmed van hozzá.

Lehet túlstresszeli a dolgot (erősen libidócsökkentő), viszont ha téged nem juttat a csúcsra, nem figyel rád, csak annyi a "produkciója" hogy kicsit nyal, felállítja fél percre és eldurran akkor tényleg nincs semmi értelme.

Nem tudom milyen a kapcsolatotok, mennyire ismeritek egymást, de ha nem áll közel hozzád akkor nem szenvednék a sz...r szexért, inkább keress mást.

2020. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis hova siettek, hogy 2-3 alkalomtól tökéletes szexet vártok?
2020. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!