Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13 cm-es pénisszel is meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 cm-es pénisszel is meg lehet húzni 50 nőt egy élet alatt, ha valaki elég gazdag és vonzó?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok se gazdag, se vonzó, csak egy 13 cm-es farkú szűz, viszont érdekel és nem prostikra gondolok mert az bárkinek sikerülhet. Mondjuk Tinderes csajokra, vagy gimisekre.


25/F


Autónak meg vegyünk egy Ferrarit példának 🤔



2020. ápr. 4. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Simàn. Max az 50-ből csak 1-2 fogja élvezni.
2020. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Nekem sok pénzem nincs, csak egy toyotám, de nagy a farkam, jelentkező LÁNYOK írhatnak ;)
2020. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
A farkad méretével semmi gond, inkább fejben vannak bajok.
2020. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

EU-s átlag. :)

Persze itt mindenkinek legalább 18 cm, az átlag 20 és nem ritka a 25 sem.

A valóság persze nem ez. És semmi sem múlik 1-2 centin. A 13 cm bizonyos pózokban sok is lehet egy nőnek.


A 18 centis azt sem tudhatja, milyen érzés tövig betolni.

2020. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!