Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok egy ilyen lánnyal, vagy inkább hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Karanténos unalmamban elkezdtem mélyen chatelni egy lánnyal, akit amúgy rég ismerek személyesen, de csak nagyon felületesen, most viszont naponta több órát chatelünk. Nagyon intelligens lány, úgy tűnik, a világnézetünk is nagyon egyezik, imádnék egy ilyen barátnőt, szép csinos is. Csakhogy sikerült végre intimebb vizekre is evezni, és akkor itt jött a hidegzuhany, mégpedig, hogy nagyon konzervatív a szexben: leírta, hogy ő pl masztizni se szokott, meg hogy el se tudná képzelni, hogy szopjon, de az extrémebb pózoktól is elzárkózik teljesen. Nekem viszont szükségem van ezekre, ki akarom élni magam, jókat szexelni, meg minden. Szóval nagyon elbizonytalanodtam, de elengedni se akarom ezt a lányt. Szerintetek meg lehet puhítani egy ilyen lányt szexuális téren, hogy lassan rávezessem mindenre? Vagy esélytelen? Nektek volt már hasonló esetetek? 24F

2020. ápr. 4. 21:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De én úgy gondolom, hogy a párkapcsolatban a közös nevező, és hogy meglegyen a közös témánk, stb, legalább olyan fontos, mint a szex. Ááá a francba, állandóan ő jár az eszemben, már úgy érzem magam, mintha beleszerettem volna... Ha lehetne, elvinném randira, de lehet még így is megkockáztatok majd egy találkát.
2020. ápr. 4. 22:29
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Én egy szűzzel levelezek de már nagyon uncsi hogy frigid
2020. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is volt ilyen, egy magyar. Konzervativosan kezddtük, bealudt azt a szájába tömködtem reggel a farkam persze úgy, hogy pont akkor élveztem el, aztán keltem is fel húztam onnét le is tiltott. Hehe
2020. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mikeXxX ***** válasza:
Kihagynám!
2020. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Hány eves a csaj hogy nem szokott masztizni??? Vagy egyáltalán ilyen lany? :O

Amugy mindenképp vagy bele! Mist őszintén egy szuz lannyal mit vársz elsonek? Cirkuszi mutatványt? Gondolom te sem vagy valamilyen nagy csodor aki rendzseresen szexel bomba csajokkal... 😓😬

A lényeg az első par alkalom egy alap szex lesz! Utána szépen lassan bele lehet vinni mert élvezni fogja! Mert csak most tul kínos mivel meg szuz! Nem kell éveket várni vele az elso szex után kb 1 hónapra rá szépen ra lehet vezetni mindenre fokozatosan!!!!

Bármilyen póz és bármilyen szex! Mivel egy belsoseges partnerrel akivel kölcsönösen szeretjünk egymást azzal szinte mindent meg csinálunk az ágyban! Hidd el

2020. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lacc80 ***** válasza:

Még nem volt szex.

Nem lehet előre tudni veled mihez jön meg a kedve.

Vannak nők, akik tagadják, hogy ezt csináltak, azt csináltak, mert szégyellik. Lehet csinálja, csak nem vallja be.

Vágj bele, különben sose derül ki.

2020. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerintem ne hagyd abba. Próbálkozz. Sok olyan lány van akik úgy vannak vele h hát nem szopnak meg stb. De ez változik. Valszeg azért mert prüdebb körbe nőtt fel. De ha igazán szeret rájön menet közbe h ez nem is olyan rossz dolog meg fontos lesz számára h neked is jó legyen.22l
2020. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem szűz amúgy. Volt már pasija, akivel elméletileg egyéb ok miatt szakított. Egyébként sok olyan lány van, aki nem szokott masztizni, ezt tudom biztosan. 21 éves a csaj, de úgyis megfűzöm, már eldöntöttem. Szerintem ő is akarja.
2020. ápr. 5. 08:26
 19/19 xKakashix ***** válasza:
100%
igen, egyébként ez a nem masztizás dolog onnan jön sok nőnél, hogy egyszerűen nem tudják magukat elvinni és nem élvezik úgy mintha más csinálná
2020. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!