Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem úgy párt találni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy párt találni, hogy szó sem lehet házasságról és gyerekről? 23/L

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok éscsók sem volt, nem találtam még olyat, akivel éreztük volna egymás iránt. Azonban egyre inkább kiábrándulok ebből a világból, ezért nem kényszerítenék ebbe egy új életet. Sokan mondták, hogy "áh ez később változni fog", de nem, sőt. Egyre inkább úgy érzem, hogy szó sem lehet róla! Érdemes ezt az elején vagy akár a randevúk során már közölni? Nem akarok senkinek hazudozni, hogy "majd, majd..."

2020. máj. 31. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kimegy külföldre a műtétre. Emberek Svájcba vagy Hollandiába mennek eutanáziát csináltatni az egész világról. Egy kis elköttetés lehet már a szomszédos országokban is vállalnak valahol.
2020. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha megnézitek a linket az egy Pozsonyi klinika ..... ott ha elmúltàl.18 azt csinàlsz amit akarsz.
2020. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Oké, de ezt nem szeretném
2020. máj. 31. 21:38
 14/20 anonim ***** válasza:
17%

"szó sem lehet házasságról és gyerekről?"

Akkor miről lehet szó? Buli és dugás? Ez bizony felelős és felnőtt gondolkodás. Persze nem mondtál ilyet, nem bántani akarlak. A világ olyan amilyen, nem tudod megváltoztatni. De nem is kell, mert nem most lett ilyen! Az emberek gondolkodása régen is ilyen volt, csak te nem láttad a faszbukkon az arcodba zúdítva. Nem kell vele foglalkozni! Ha a környezetedben csak az számít amit a közösségi oldalon mutatsz, akkor tanán rossz körökben mozogsz. Csak azzal törődj ami téged és a családodat érinti! A gyereket pedig úgy kell nevelni, hogy másképpen gondolkodjon mint az "egyszerű" emberek. Így lehet befolyásolni a haladás irányát, úgy nem, hogy nem csinálsz semmit, vagy inkább játszod a mártírt. Boldog jövőd családdal lesz, gyerekkel. Más hülyesége meg neked ne fájjon!

2020. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak gyerekkel lehet boldog jövő...
2020. jún. 2. 17:17
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se. De egy gyerek olyan élményekhez juttat amihez más nem! És te hoztad a gyereket a kérdésedben, én válaszoltam. De ha ez volt az egyetlen amibe bele tudtál kötni a mondandómban, akkor valszeg amúgy is hiába koptattam az ujjam. Abba is hagyom, további szép álmodozást és mártírkodást kislány! Bye 😁
2020. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy gondolkodunk, durva, hogy te erre már 23 évesen rá jöttél, amire én csak később :O
2020. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán az idősebb pasiknál próbálkozzál!
2020. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha szóbakerülnek az ilyen témák el kell mondani a saját szemszöged nem kertelni. Ha tetszik tetszik ha nem megy így járt. Nekem is mindig mondogatták, hogy majd akarsz gyereket meg házasodni, hát 30 vagyok de még nem igazán kapcsolt be ez az igény :) 30/F
2020. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Josafat válasza:
47%

Többféle stratégia van.

A legtöbben újra és újra kezdeményeznek valakivel, aki tetszik nekik, és ha komolyodik, és eljön az idő, összeházasodnak és akár gyereket is vállalnak.

A módszer előnye, hogy nem kell egy ismeretlennel egyezkedni távoli dolgokról. Hátránya, hogy az ötletszerű házasságok ritkán tartanak egy életen át. Főként azért, mert hiába ismerik meg egymást, nem racionálisan döntenek, hanem az erős érzelmi kötelék miatt, de attól, hogy szerelmes vagyok, még nem leszek alkalmas családalapításra, és a másik fél meg pláne nem lesz alkalmas attól, hogy beleszerettem.

Van a fordított módszer, amikor valaki házasságra, családalapításra keres valakit. Ennek előnye, hogy mindenki tudja, mi a cél, hátránya, hogy nehéz leellenőrizni, hogy akár a másik fél, akár mi magunk alkalmasak vagyunk-e egyáltalán erre. Továbbá alig ismered a másikat, alig van érzelmi kötelék, és máris életreszóló döntésen munkálkodsz.

De elég fiatal vagy, talán ne tegyél fel ekkora tétet, ismerd meg önmagad és próbáld meg kiismerni a férfiakat is, akikkel ismerkedsz. Közöld az elején, hogy nem akarsz még családot, de ennél jobban ne rágódj ezen. Próbálj meg változtatni az életeden, költözz el, válts munkahelyet, barátokat, ha nem tetszik a világ. Sokan azért alapítanak egyébként családot, hogy rájuk fókuszáljanak, és az legyen az ő világuk. Ilyenkor el tud homályosodni minden más, a munkahely, ismerősök, stb.

2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!