Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem az orális kényeztetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az orális kényeztetést ( adni és kapni is), de a páromnak még fürdés után is büdös a pénisze..Elmegy minden vágyam az irányába amikor orális szexre kerülne a sor.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már többször is közöltem vele ezt a dolgot, tapintatosan...de vagy megsértődik vagy nem vesz tudomást a problémáról. Olyan mint egy gyerek, pedig már 44 éves, és egyszerűen nem lehet rá hatni.

Mit lehet tenni ilyen esetben, ha valaki ennyire nem vesz tudomást arról, hogy a másik felet ez zavarja?



2020. jún. 9. 16:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk, kivétel nélkül. De fogok neki szólni még egyszer..ha akkor sem, akkor sajnálom..de nem vagyok hajlandó életem végéig ezt szagolgatni.
2020. jún. 9. 17:17
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja,de úgy is undorító lehet,megértelek.Hát sok sikert kívánok azért. 39/F
2020. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

#11

Eddig sem kellett volna szagolnod.

2020. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető higiéniai szabályokkal nincs tisztában. Aki ezt nem tudta elsajátítani, az élet más területén sem lehet egy erőgép. Én úgy megsikálom mindenhol, hogy a végén fénylik, mint a Salamon töke, ahogy a mondás tartja.
2020. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 44 éves korában még csak ott tart fejben mint egy óvodás, hogy megsértődik a helyett hogy cselekedni akarna akkor már rég ott kellett volna hagynod a francba.
2020. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Így van amúgy,nem is kéne szólni.Kérdező még fiatal lehetsz,várunk szeretettel a nagyvilágba,sokan vágyunk normális kapcsolatra,egyre szűkül sajnos a kör.
2020. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15%
Ha még fürdés után is büdösnek érzed, akkor egyszerűen nem működik közöttetek a kémia. Én is voltam olyan pasival akit fürdés után is büdösnek éreztem, de erről nem ő tehetett. Sőt, senki nem tehetett róla. Nem passzoltunk. Viszont ezzel cseszegetni szegényt és úgy beállítani mintha direkt csinálná hogy neked rossz legyen, finoman szólva sem elegáns dolog.
2020. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
4%
Igen,elég kényes téma.Ha nem jön össze,szívesen beszélgetnék veled,ha akarod,semmi több,csak beszéd normálisan,akár máshol.
2020. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Ah fúj és mennyi pasi tud ilyen igénytelen lenni... Ha csak néha mossa meg rendesen akkor is büdös lesz, ezt minden nap normálisan kéne, hát én se értem miért kell ezt egy felnőtt embernek elmagyarázni. Mint a záptojás, nekem is volt dolgom ilyen pasival, elküldtem hogy mosakodjon meg alaposan, és még utána is büdös volt -.- Nem a bőre illatára gondolok, igen olyan is volt, hogy az nem tetszett, de arról nem tehet. Egy normális igényes pasinak ha reggel zuhanyzott/fürdött, és este csak ágyba bújt, akkor másnap reggel nem büdös a szerszáma, van egy "szaga" de az kifejezetten kellemes, ez a kémia része, de az nem bűz! Nem szabad keverni.

Ha minden más jó ebben a kapcsolatban, akkor ezt is valahogy meg kell oldanotok, de ha amúgy se a legjobb akkor szerintem hagyd el, mert egy idő után meg fogsz undorodni az együttlétektől és ebből fog jönni a többi probléma amik miatt elhúzva de úgyis szakítás lesz a vége.

2020. jún. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó hozzászóló. Igen, úgy ahogy írod, záptojás szagú, nem az a természetes "szag" mint amilyennek egy tiszta nemi szervnek lennie kellene. Jó volt a kapcsolatunk,de már beleunta a folytonos cseszegetésbe,és ráadásul én vagyok miatta blamában,hogy miért szólok stb stb.. Az igényesség alap dolognak kellene hogy legyen, szerintem neki is félre állna a szája, ha mosatlan p....val állnánk neki bárminek is. Úgy hogy, ez a kapcsolat emiatt bukásra van ítélve, de más sem fogja neki ezt eltűrni/nézni.
2020. jún. 10. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!