Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem az orális kényeztetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az orális kényeztetést ( adni és kapni is), de a páromnak még fürdés után is büdös a pénisze..Elmegy minden vágyam az irányába amikor orális szexre kerülne a sor.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már többször is közöltem vele ezt a dolgot, tapintatosan...de vagy megsértődik vagy nem vesz tudomást a problémáról. Olyan mint egy gyerek, pedig már 44 éves, és egyszerűen nem lehet rá hatni.

Mit lehet tenni ilyen esetben, ha valaki ennyire nem vesz tudomást arról, hogy a másik felet ez zavarja?



2020. jún. 9. 16:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Fürödjetek, zuhanyozzatok együtt, és amikor egymást megmossátok, jó alaposan mosd át neki a farkát is. Ha játékosan csinálod, még örülni is fog neki.
2020. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Már ez a verzió is megvolt,és vita kerekedett belőle.
2020. jún. 10. 15:36
 23/37 anonim ***** válasza:
De a te mosdatasod utan nem volt budos?
2020. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem..de azt mondta én ne mosogassam neki mert ő ahhoz már" idős",hogy még így "játékosan" is megalázzam.
2020. jún. 10. 15:39
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott ha ennyire igénytelen, ráadásul hülye is, már bocs.
2020. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
24%

Azért ez rólad is sokat elmond, hogy együtt vagy egy igénytelen, büdös pasival.

Igényes nő egy percet sem maradna ilyennel, nem hogy még könyörög meg eltűri.

2020. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
22 Ezek után én elhagytam volna.
2020. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez a jellemző, mint amilyen te is vagy,hogy valami van akkor sunnyogok, nem merek szólni a páromnak és azonnal otthagyom. Akkor az nagy szerelem lehet..Én nem hagytam ott ezért, hanem előbb próbáltam rá szép szóval hatni..De ha nem, akkor sajnálom. És téged is, amiért bunkó vagy.
2020. jún. 10. 16:30
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

Ja, ismersz? Nem tudtam.

Mégis miből gondolod hogy tudod hogy milyen vagyok?

Igényes nő vagyok, eleve nem jövök össze olyannal aki igénytelen, mert ez nálam kizáró ok 🤷‍♀️

Ne vetítsd rám és a nornális, tiszta nőkre légyszi az igénytelenséged.

Azért ha valaki állandóan büdös, akkor az nem alku kérdése. Az a nő, akinek fontos a higiénia, kerüli az ilyen férfiakat, joggal.

2020. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egy éjszakás kalandokat kedvelő kis műkörmös, szilikonos ribi vagy...ennyi.
2020. jún. 10. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!