Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem az orális kényeztetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az orális kényeztetést ( adni és kapni is), de a páromnak még fürdés után is büdös a pénisze..Elmegy minden vágyam az irányába amikor orális szexre kerülne a sor.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már többször is közöltem vele ezt a dolgot, tapintatosan...de vagy megsértődik vagy nem vesz tudomást a problémáról. Olyan mint egy gyerek, pedig már 44 éves, és egyszerűen nem lehet rá hatni.

Mit lehet tenni ilyen esetben, ha valaki ennyire nem vesz tudomást arról, hogy a másik felet ez zavarja?



2020. jún. 9. 16:38
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a nagy igényességedben, hogy neked is mint a nagy " hűűű de igényes nő vagyok" típusoknak ott fityeg a Nutella csík a bugyogódban :DDDDD
2020. jún. 10. 16:40
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan már lányok, ne szájkaratézzatok!

Kaptál normális válaszokat, egyik vélemény az enyém volt.

Cselekedj belátásod szerint.

2020. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31%

Légyszi ne magadból indulj ki. Minden nap tisztálkodom, és se műkörmöm, se szilikonom nincs. Egyéjszakás kalandom sem volt soha, kizárólag komoly kapcsolataim.

Mondtam, ne vetítsd rám a frusztrációidat.

2020. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem vetítem rád, mert arra sem vagy érdemes.
2020. jún. 10. 16:51
 35/37 anonim ***** válasza:
59%

Fürödjetek együtt,mosdmeg neki. Ha utána jó illatú akkor nem mossameg rendesen:igénytelen.

Ha utána is büdi:beteg, irány a doki.

2020. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Na fifyelj.

Ő nem mossa.

Neked nem hagyja.

Ebböl 2 dolog következik:nem szereti/akarja hogy szopd.

Igénytelen.


Én megbeszélném vele,ha hisztizni kezd akkor szakitanék.

2020. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Lacás1976 ***** válasza:
78%

Az örs vezér téren egyszer régen azt mondta egy cigányasszony a másiknak: ast hised kell nekem a jaóózsidnak büdös fasa? Hát nem kelll !


Ez jutott eszembe 😀😀😀

Egy normál zuhany vagy fürdés után nem kéne szaga legyen.... Én is 44 vagyok

2020. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!