Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a zakant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a zakant lányokról? Hogyan lehetne becserkészni egy bolond nőt?

Figyelt kérdés

Láttam a vasútállomáson egy nagyon szép fiatal 20-on éves takarító nőt ,de látni az arcán hogy zakant de nagyon szép ,gyönyörű mellek alak minden ,arra gondoltam hogy szerintem az ilyen lányokat könnyebb becserkészni mint a ki vagyok mi vagyok kényes pláza cicákat elkényeztetett ,magukat felsőbbrendű fajnak képzelő bombázókat.



Vagy tévedek a zakant lányokat egyáltalán nem lehet elcsábítani?


Nektek mi a véleményetek a dilaj lányokról?



2020. jún. 20. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Már felnőtt , így csinálja hogy ájájáj jamá há hu má egyem kászonöm á egyutttmíkudésst.


:D vicces de amúgy nagyon vonzó finom.

2020. jún. 23. 18:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké hogy korban felnőtt, de attól még megverhet az apja.
2020. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha értelmileg fogyi, akkor fogyatékossal történő szexuális visszaélés is lehet a vége, ha rányomják, hogy nem tud ítélkezni mások felett. Aztán mehetsz a böribe.
2020. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13# és akkor ezért örökké egyedül kell maradnia?


Nem lehet neki soha férje gyerek családja csak azért mert beteg és papíron nem tudja eldönteni hogy akarja-e a kapcsolatot vagy nem?

2020. jún. 23. 20:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy fogyi-e, mert ha csak zakkant, akkor ketten partiba vághatnánk, mert nekem a gyengéim a zakkant csajok, van ez a fétisem.
2020. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!