Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy fiú ismerőseitek (pl. osztálytársaitok) a netes képeitekre maszturbálnak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 18:03
 1/9 anonim válasza:
38%

Miért téged nem zavarna?

Öcsém 😂😂

2020. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ez olyan dolog, hogy aki a netre képeket tesz ki magáról, az vállalja ennek a kockázatát... felnőtt embernek ebből nem kéne ügyet csinálni.


Az más kérdés, hogy tudni attól még nem feltétlenül akar tudni róla senki közvetlenül.

2020. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, téged nem zavar, hogy épp rád verem? Tudod mi benne a legjobb? Nem illegális és ha megszakadsz se tehetsz ellene.


Uhh, durvák a tavaly nyári képeid kissrác, épp most lőttem a tiszteletedre egy bajuszt az egyik szelfidre a monitoromra.

2020. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy örülne ha elmondanád neki. Annó én kb az összes lány osztálytársam képére kivertem, de nem híreszteltem.
2020. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván amíg nem tudom, addig nem érdekel a dolog. Ha megtudnám, nagyon furán érezném magam, de minthogy semmi kompromittáló képem nincs fenn a neten (semmi fürdőruhás vagy kihívó), így nem is igazán érteném, hogy juthat ilyen az eszébe, de egészségére. Arra veri ki, amire akarja, amíg engem ténylegesen békén hagy.
2020. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5:Egy szerelmes férfi/nő ki tud elégülni a szerelme arcát látva is,nem kell ahhoz félmeztelen/meztelen fotó.

(leszbikus nő)

2020. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, zavarna
2020. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem😀
2020. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavarna, hogy az összes barátnőjének, ismerősének elmondaná és utána rajtad röhögne a fél iskola, gúnyolódnának rajtad akkor csináld nyugodtan.
2020. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!