Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, olyan nővel meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, olyan nővel meddig lennétek hajlandóak elmenni, aki szerelmes belétek nagyon (és ezzel tisztában vagytok), de ti nem viszonozzátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kedvelitek az illetőt emberileg, és a külseje sem taszít titeket.

2020. aug. 15. 05:04
A kérdező szavazást indított:
Szexelnék vele (vaginális behatolás)
Maximum kézzel/szájjal elégíteném ki
Megcsókolnám
Megölelném
Inkább hozzá sem nyúlnék
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Tisztességes ember semeddig.
2020. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül azért, hogy kihasználja őt, lehet, hogy szimplán csak boldoggá akarja tenni egy rövid időre.
2020. aug. 15. 05:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmes nő, ha amúgy nem taszít, igen hamar engem is megfogna. Nem vagyok abban a helyzetben, hogy dúskáljak a nőkben. Amúgy pedig az orál a kedvncem (adni-kapni), talán nem is vagyok annyira ügyetlen, szóbal azt választottam.
2020. aug. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszta a helyzet neki is, akkor szexben is benne vagyok.


44/F

2020. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem undorodom tőle, és ő is tudja, hogy ez csak szex, akkor bármeddig...

A lényeg, hogy nem használnám ki, és nem élnék vissza a helyzettel.

F

2020. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Bármeddig. Nem kihasználás.

A kihasználás az, ha olyanra használom, ami nekem jó, ő meg vágyakozik.

A szex nem kihasználás, ha ő szeretné, sőt, ez az egyik alap célja. Pont ez az, ami nem kihasználás, bármi más az lenne.

2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha össze jönnék vele egy szexkapcsolatra hogy boldogá tegyem és közben számomra meg jön az igazi csak lelki sérülést okozók neki és azt hiszi minden nő szebb és jobb nála, lehet rövidtávon jó de hosszú távon annál meg alázóbb és fájdalmasabb lesz neki

F

2020. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
#7, Nem lesz fájdalmasabb, megalázóbb, mintha egyáltalán nem élheti meg a boldogságot, amire vágyakozik, egy percre sem.
2020. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Sokkal jobb neki, ha megélheti, mintha sose és csak vágyakozik mindig!
2020. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexelnék vele először, aztán elvinném valahová hogy töltsünk együt egy kis időt és miért ne jöhetnék össze vele?
2020. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!