Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, olyan nővel meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, olyan nővel meddig lennétek hajlandóak elmenni, aki szerelmes belétek nagyon (és ezzel tisztában vagytok), de ti nem viszonozzátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kedvelitek az illetőt emberileg, és a külseje sem taszít titeket.

2020. aug. 15. 05:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy nem vagyok rosszul a személyiségétől, és mint nő bejön, akkor miért ne kaphatna egy rendes esélyt bármire?
2020. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is viszonzom, de attól még ha szexelek vele, jót teszek vele, jót tezsek neki. Odafigyelek rá, mert lehet, hogy nem hülye, hogy rám kattant, hanem olyat vesz észre, amit én nem... esélyt adok neki, inkább odafigyelek rá és addig is jót teszek neki, pont ezzel nem használom ki.
2020. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Dugnám rendesen nem korlátoznám magam csupán vaginális sexre.
2020. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképpen majdnem minden kapcsolatom erről szólt; a csaj előbb lett szerelmes, én meg csak vártam, hogy talán nekem is megjön. (Vagy megjött, vagy nem.) Aztán mindig továbbléptem, és mást kerestem. Már családos ember voltam, amikor az első komolyabb leckét kaptam szerelemből, és 40 évesen találtam meg életem szerelmét.

+60F

2020. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy 10/10-es nő akkor akár a végtelenségig. :D Nem kell oda szerelem. Abban csak a nők, és a gyerekek hisznek.
2020. aug. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!