Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik cikibb ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik cikibb ha egy pasi lepukkant autóval jár vagy ha tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 01:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Az ciki ha valaki a másik embert az alapján értékeli hogy mivel közlekedik, milyen autója (mennyi pénze) van...
2020. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Elektromos tolókocsival járok. Az ciki?
2020. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Aki ilyeneken rugózik, akinek ilyenekből áll az identitása, vagy a másikat ezek alapján határozza meg az a gáz.


Pláne, hogy a tömegközlekedés sacc az egyik legetikusabb dolog (a bicikli mellett). Bírom, amikor azt mondja valaki, hogy mocskos a tömegközlekedés. De közben meg az rendben van, hogy az autójával telemocskolja és zajongja a várost.

2020. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jobb, ha lepukkant autója van, de van

Elmondom miért

Engem soha nem érdekeltek az autók, az a lényeg, hogy guruljon, és annyi. Nincs igényem nagyon drágára. De volt egy párom, akinek nem volt, és eleinte azt hittem, nem lesz baj, de később, ahogy együtt voltunk nagyon sokszor keveredtünk olyan helyzetbe, hogy -a munkája miatt- össze-vissza utazgatni kellett. Hát, nem volt kellemes állandóan alkalmazkodni a trágya tömegközlekedéshez, sokszor hatalmas mázsás csomagokkal, vagy épp 40 fokban távolsági buszon zötykölődni. Lehet megromantizálni, meg irkálni ilyen hülye kommenteket, hogy "nem fontos" meg hasonlók, de ez nem igaz. Mindennapi praktikum szempontjából, jó ha egy pár tud autózni. AZ csak a tied, meghitt, akkor is, ha nem drága a járgány, nem kell másoknak taposni a lábadon, nem kell órákig várakozni, átszállni, meg ciepekedni. Berakjátok a csomagokat, és oda mentek, ahova akartok. Ezt gondolom

2020. aug. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én tojok rá ki mit gondol!Van egy szuper Mercim de a városban egy pici mopedautóval járok és tökéletesen megfelel, mert 8-ad annyiba kerül egy km, ha vele kavarok.Simán megy 60 km/órával és nem akadályozom a forgalmat.Kérdezik, hogy miért nem a Mercivel járok?Hat mert nem vagyok a zsebem ellensége!!Ilyen egyszerű!
2020. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te vagy a ciki a kérdéseddel. Ha a lányoknak annyira autó kell a fenekük alá miért nem vesznek maguknak? Jogsit sem tilos nőknek csinálni. Autót drága venni is meg fenntartani is. Városon belül pedig ciki azzal menni a sarki boltba is, mert baromi környezetszennyező. Ha valakinek nem kell a munkájához vagy nem jár rendszeresen vidékre nem igazán éri meg fenntartani. Nekem ezért nincs és semmi ciki nincs benne, hogy a tömegközlekedést használom. Régebben bringával jártam de a város másik felére nagyobb időigényes lenne azzal menni, meg nyáron 35 fokban vagy téln jeges úton hóesésben esetleg szakadó esőben sincs kedvem hozzá. Nem tudom aki picsog, hogy koszos a tömegközlekedés az hol él? Valami kastélyban és gyémán tálacskából issza a desztilált harmatvizet reggelire? Csak úgy szólok a gazdag pasiknak vannak igényeik és max pár éjszakára viszik az ilyen tyúkokat.
2020. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

Utolós: azért, mert ő kérdezte, nem pedig egy lány, tehát erre kap választ

Örülök, ha segíthettem felfogni

2020. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*Utolsó
2020. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jujj, itt egy mazsola, akinek betalált a kérdés. Nézd, ha kisebbrendűségi komplexusod van, ne a világra kend. A férfiaknak tudod mennyi elvárása van a nők felé? És nem csak a nők felé, egymással is rivalozálnak. Ilyen az élet, az emberi természet, és az evolúció. Potensebb, erősebb, életképesebb férfi=több, jobb csaj. Szebb, termékenyebb nő=több és jobb kérők. Sértődj meg. Ha annyira jól érzed magad így, hogy nincs autód, és nem is hiányzik, akkor miért vagy ilyen ideges? Engem is mindig autóztattak az exeim, és nem két menetre voltunk együtt, hanem rendes párkapcsolatban. Meg úgy egy csomó férfi autóztatja a feleségét, azok is pár éjszakás kapcsolatok?
2020. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok :D úgyhogy semmilyen komplexusom nincs. Lenne pénzem autóra a páromnak is lenne. De nem veszünk mert nem vagyunk a fogyasztói társadalom díszpéldányai és nem is használnánk ki. Nem az alapján valasztottam a páromat, hogy mivel közlekedik. :D Hanem az alapján mennyire ápolt, jó megjelenésű, művelt, érdekes személyiség, empatikus, és vannak céljai az életben. Ezek az értekek nem egy autó. Az csak kényelmes tud lenni időnként.
2020. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!