Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik cikibb ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik cikibb ha egy pasi lepukkant autóval jár vagy ha tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 01:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És ideges te vagy....én miért lennék? :) Csak lenézem azokat a nőket akik az alapján választanak párt kinek van autója és milyen. Sajnos sok ilyen van. A kérdezőről meg nem derült ki féfi vagy nő.
2020. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze, az anonim felhasználók mindig kizárólag BELSŐ értékek alapján választanak párt, és az ő párjuk mindig kivétel nékül okos, jó megjelenésű (nohát, mégiscsak tetszik adni a külcsínyre????) arany szíve van, szuper intelligens, és természetesen tökéletes, mi más.

Képzeld tökfej, attól hogy valakinek van autója, nem jelenti azt, hogy nem intelligens, nem jó szívű, nem jó ember, nem jó megjelenésű stb. Az csak egy autó, ami mellesleg rengeteg ember, család életét teszi könnyebbé, és főleg, ahol gyerek van, vagy lesz/terveznek, illetve a munkavégzéshez is sokaknak elengedhetetlen. A fogyasztói szélsőség ott kezdődik, hogy valakinek egy autóra van szüksége, de vesz hármat presztízsből, vagy minden héten vesz tíz ruhát, amiből csak egyet használ, vagy körbeveszi magát haszontalan dolgokkal, mert nem bír leállni a vásárlással. Az, hogy van egy autód, k.rvára normális. És ahogy fentebb a kommentelő írta, nekik is munkához kellett volna többek között. AZ pedig főleg nem szorul magyarázatra. Meg amúgy sem.

2020. szept. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar, hogy nem ez volt a kérdés amit itt előadtál? Én kérek elnézést, hogy meg vagyok elégedve a párommal. :D Mindjárt el is szégyellem magam, hogy megfelelő partnert találtam és igazán gyalázatos, hogy még a külseje sem visszataszító :D Tudom csak akkor lennék menő ha aranymercis kvazimodóval járnék és lennének kis púpos gyermekeink :D
2020. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!