Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok ennyire igénytelenek?

Figyelt kérdés
Miért nem alapvető számotokra, hogy a péniszetek körüli szőr mellett a feneteket is leborotváljátok? Annyira undorító sz.pás közben a szőrös fenék. De továbbmeve: hogy gondoljátok, hogy nyelvvel a szőrös feneketeket fogom kényeztetni (szőrtelennél szívesen teszem)?

2020. aug. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen jól nèz ki, ha szőrös a láb és csupasz az intim régió.
2020. aug. 27. 10:42
 22/48 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem meg nem... persze nyugodtan kereshetsz ilyet magadnak, de akkor majd ne panaszkodj, ha többet van a tükör előtt mint te, mert látens meleg vagy magába szerelmes stb...


Szerintem inkább nőként a te dolgod hogy csupasz legyél én meg majd nyalogatlak... ;) aztán befejezzük egy rendes döngetéssel. :D

2020. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Ettők nem lesz valaki meleg, hogy az alapvető higiéniát betartja, de sokkal könnyebb az igènytelenségeteket ilyen kamu, álszent szöveggel leplezni. Az orális kényeztetés pedig akkor jó, ha kölcsönös és a pasik 99,9%-a szereti, ha neki csinálja a lány.
2020. aug. 27. 10:57
 24/48 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne alapvető higénia, hogyha borotválja? :D. Pont az a higénikus, hogyha nem borotválja. Ha nincs szőr 5 perc alatt bepálik az egész. :D Másrészt kipirosodik az egész régia a borotvától. És másnapra már ott lesznek a kinőtt szőrszálak, amik szúrnak is. Másrészt a szőr feromont termel (Remélem tudod mi az?;]). Nem tudom. Szerintem az az igénytelen, aki leborotválja, főleg, ha a lábán meg ott hagyja. :D Akkor nem mindegy? :D
2020. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Igen én is szeretem, de csak a szo...ást, abban meg a fél centi szőr nem hiszem, hogy zavarna... Nem tudom, hogy ezt a baromságot ki nevelte beléd, hogy a szőr az igénytelenséget jelent, de azt is nyakon kellett volna verni egy sz...s péklapáttal. Egy csupasz mosdatlan ember messze igénytelenebb, mint egy szőrös, aki nem bűzlik. :D
2020. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Szopásba pláne nem zavarhatja. :D Hiszen a szőr nem a makkon van. :DDD. Ha meg leborotválja és digidugi van akkor szarrá fogja szúrni a már másnapra kinőtt borosta. :D
2020. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Az alapvető higiénia a mosakodást jelenti, nem a borotválkozást. Persze a borotválkozástól sem lesz senki meleg, de igényes sem. Azzal semmi baj nincs, ha neked az a preferenciád, hogy csupasz legyen egy férfi, de szerintem ezt nem várhatod el másoktól.
2020. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Emberek, hol írtam olyat, hogy borotválja?? Szőrtelenítésről beszéltem, én is gyantáztatni járok, férfiaknak is van erre lehetősége.
2020. aug. 27. 11:26
 29/48 A kérdező kommentje:
+feltétlenül csak
2020. aug. 27. 11:26
 30/48 anonim ***** válasza:

"Miért nem alapvető számotokra, hogy a péniszetek körüli szőr mellett a feneteket is leborotváljátok?"

Itt.

2020. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!