Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok ennyire igénytelenek?

Figyelt kérdés
Miért nem alapvető számotokra, hogy a péniszetek körüli szőr mellett a feneteket is leborotváljátok? Annyira undorító sz.pás közben a szőrös fenék. De továbbmeve: hogy gondoljátok, hogy nyelvvel a szőrös feneketeket fogom kényeztetni (szőrtelennél szívesen teszem)?

2020. aug. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
57%
A herét nem szabad gyantázni. Te sem gyantázod a puncid közepét, pedig ott is vannak szőrszálak. ;). Szerintem, ha ott egy gyantát nyomatnál mehetnél orvoshoz. :D De, ha már valaki leszőrtelenítni a nemiszervét, akkor a lábát is kénytelen, mert az úgy tényleg eléggé igénytelenül néz ki. Szerintem bőven elég rövidre vágni.
2020. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Valóban, akkor nem fogalmaztam pontosan. Nem ragaszkodom a borotvához, de valahogy szőrtelenítse magát ott is.
2020. aug. 27. 11:34
 33/48 A kérdező kommentje:
Tévedsz, a heréket is lehet gyantázni, exem is gyantáztatta.
2020. aug. 27. 11:35
 34/48 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy van hajad? Gyantázd le, ne légy igénytelen!!
2020. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Akkor miért lett az exed, ha neked ő tökéletesen megfelelt? :D
2020. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Küldhetnél magadról egy képet és megnézhetjük, hogy ki az igénytelen. :)
2020. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

A kopaszság, hajnélküliség kifejezetten taszít.

Szerinted ennyi elég egy kapcsolathoz? Más tényezők nem játszanak szeirnted szerepet egy boldog kapcsolatban?

Nem rólam van itt szó, én is járok gyantáztatni, kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz. Mindent mondhatsz rám, de igénytelen nem vagyok.

2020. aug. 27. 12:26
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elég, de te csak ezen pörögsz, így úgy tűnik, hogy ez a legfontosabb. :D


Sajnos de... teljesen nyugodtan mondhatom rád, hogy igénytelen vagy, persze nem a külsődre, hanem szellemileg vagy toprongy, ha valakit igénytelennek tartasz azért, mert nem gyantáztatja a heréit meg a ...gglukát.

2020. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy nekem ez az egyetlen dolog fontos egy kapcsolatban. Marha nagy baromság lenne, ha semmi nem számítana.
2020. aug. 27. 13:40
 40/48 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam, hogy csak ez számít neked... de láthatóan ettől vagy a legjobban kiakadva, ha már erről tetted fel a kérdést, nem arról, hogy miért csalnak meg stb...
2020. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!