Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a férjem félti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem félti a pocaklakót és nem hajlandó velem szexelni?

Figyelt kérdés
Mióta nagyobb a hasam (4. hónap) egyáltalán nem szexelünk és máshogy sem elégít ki, csak én csinálom neki szájjal és kézzel. Azóta naponta 2-szer maszturbálok, hihetetlenül megnőtt az étvágyam. Mikor megtudta, hogy most is használom a vibrátorom, eldugta előlem. Utána rendeltem másikat, ezt olyan helyre tettem, ahol biztos nem találja meg. Nem vagyok eltiltva semmitől, orvos szerint is nyugodtan lehetne szexelni, de neki sem hisz. Már ott tartok, hogy arról fantáziálok milyen lenne egy helyes munkatársammal (mikor idekerült a céghez, akkor bepróbálkozott, de visszautasítottam). Korábban sosem gondolkoztam olyanon, hogy megcsalom őt. Most vagyok a 6. hónapban, ha a 9. hónapig így megy tovább, akkor nem tudom mi lesz.

2020. szept. 2. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Te se elégítsd ki. F
2020. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ennyi,hozzá se nyúlnék,ez oda vissza kell működjön.ha neked jó ilyen önző pali....
2020. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Qrj félre 🤫
2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Normális, segítő válaszokat írjatok, légyszíves!
2020. szept. 2. 13:40
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha te sem elégíted ki, megfogja gondolni magát

Bár nemértem, szex nélkül is kielegithetne de ahogy olvasom ezt sem teszi

Biztos h ez az oka?


23f

2020. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az normális és segítő válasz,hogy te se elégítsd ki őt.

Erre mi mást lehetne mondani?

A közös gyermeketeket várjátok nyilván nem jó döntés megcsalni.(Sose az)

Az se normális,hogy ő nem elégít ki és azt sem hagyja,hogy te segíts magadon.Nagyon önző.

Csak az jut eszembe nekem is amit mindenki írt.Te se elégítsd ki őt és akkor talán átérzi.

2020. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azzal nem oldódik meg a probléma, hogy én is büntetem őt. Másrészt az is nagy élvezet számomra, hogy neki csinálom, nem kényszerből teszem.
2020. szept. 2. 13:48
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Anális szex?
2020. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Arra sem, pedig korábban azt is csináltuk.
2020. szept. 2. 13:49
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

Erőltesd azt jobban. Az nem árt a magzatnak.


8-as voltam

2020. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!