Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a férjem félti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem félti a pocaklakót és nem hajlandó velem szexelni?

Figyelt kérdés
Mióta nagyobb a hasam (4. hónap) egyáltalán nem szexelünk és máshogy sem elégít ki, csak én csinálom neki szájjal és kézzel. Azóta naponta 2-szer maszturbálok, hihetetlenül megnőtt az étvágyam. Mikor megtudta, hogy most is használom a vibrátorom, eldugta előlem. Utána rendeltem másikat, ezt olyan helyre tettem, ahol biztos nem találja meg. Nem vagyok eltiltva semmitől, orvos szerint is nyugodtan lehetne szexelni, de neki sem hisz. Már ott tartok, hogy arról fantáziálok milyen lenne egy helyes munkatársammal (mikor idekerült a céghez, akkor bepróbálkozott, de visszautasítottam). Korábban sosem gondolkoztam olyanon, hogy megcsalom őt. Most vagyok a 6. hónapban, ha a 9. hónapig így megy tovább, akkor nem tudom mi lesz.

2020. szept. 2. 13:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom... tudom hogy élvezed te is, meg kívánod, de én a helyedben nem érnék hozzá. Talán akkor feltűnik neki hogy te mit érezhetsz..

Ez a pasi nem csak önző de még idióta is (ha már elmondta orvos is neki hogy nem lesz baja a gyereknek). Vagy másik opció: nem a babát félti, ez csak egy kamu duma, hanem egyszerűen téged nem kíván terhesen. Nem tetszik neki a látvány, ódzkodik a testedtől. Ha csak a babáról szólna, kézzel szájjal kielégíthetne, ott nincs behatolás. Kicsit ezt ilyen béna ürügynek érzem..

N

2020. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ vársz erre? dugj mással.. PONT. viagrázd be az italát. nemtudom. :D


Vagy mondd meg neki hogy te a héten mindenképp meg leszel dugva, akár ő ottvan, akár nincs.

2020. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19%

azért nézzetek magatokba kommentelők és szégyelljétek amiket írtok. A legtöbben itt még puncit sem láttatok élőben és sírtok, hogy szűzként fogtok meghalni, de utolsó szemétládának tituláljátok a férjet, aki retteg attól, hogy a születendő gyerekével valamit csinál.

És még fel is vagytok pontozva, ti gerinctelenek.

2020. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

Kedves utolsó.

Itt senki nem azért ítéli el a férjet mert félti a babát.

Azért mert semmilyen más módon sem elégíti ki.

Nincs kölcsönös örömszerzés.És még azt is meggátolja,hogy magának örömöt szerezzen lásd: "Mikor megtudta, hogy most is használom a vibrátorom, eldugta előlem".

De nyilván mi vagyunk a gerinctelenek.

2020. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a férjednek szeretője van akivel kefél, ezért nem él veled nemi életet. Sajnálom, tudom, hogy ez sz@rul hangzik, és ne legyen igazam, de szerintem ha nem ez lenne a helyzet, akkor valahogyan élne veled nemi életet. Mindenképpen ülj le vele és egy komoly beszélgetésen essetek túl, mert ez nagyon veszélyes így.

Őszintén kívánom ,hogy helyrejöjjetek!

2020. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Te kielégíted ő meg úgy kelez mint egy kisgyereket? De azért te cumizd le mert neki vannak igénye? Hát nem irigyellek, de tuti hozzá sem nyúlnák, verje csak ő is a farkát. Vagy vegye észre magát, te egy terhes nő vagy egy felnőtt ember nem egy szelleemi fogyatékos vagy egy kisgyerek.
2020. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, csak nyalja ki a puncid
2020. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog jutott eszembe: CSAK az anyát látja már benned, de a nőt, akit kíván nem.

A másik a megcsalás (pont az első gondolat miatt).

2020. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!