Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a férjem félti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem félti a pocaklakót és nem hajlandó velem szexelni?

Figyelt kérdés
Mióta nagyobb a hasam (4. hónap) egyáltalán nem szexelünk és máshogy sem elégít ki, csak én csinálom neki szájjal és kézzel. Azóta naponta 2-szer maszturbálok, hihetetlenül megnőtt az étvágyam. Mikor megtudta, hogy most is használom a vibrátorom, eldugta előlem. Utána rendeltem másikat, ezt olyan helyre tettem, ahol biztos nem találja meg. Nem vagyok eltiltva semmitől, orvos szerint is nyugodtan lehetne szexelni, de neki sem hisz. Már ott tartok, hogy arról fantáziálok milyen lenne egy helyes munkatársammal (mikor idekerült a céghez, akkor bepróbálkozott, de visszautasítottam). Korábban sosem gondolkoztam olyanon, hogy megcsalom őt. Most vagyok a 6. hónapban, ha a 9. hónapig így megy tovább, akkor nem tudom mi lesz.

2020. szept. 2. 13:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el az orvoshoz magaddal legközelebb és mondja meg neki hogy mehet a menet.

Használja a fantáziáját és keressen olyan pozíciót amiben nem ér a hasadhoz

2020. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A rendes szex sem árt neki, ott volt velem az orvosnál, hallotta ő is. Neki is számtalanszor elmondtam, hiába.
2020. szept. 2. 13:54
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az a megoldás, hogy te se pippantod le. Többen is írták. Meg fog oldódni.


Ez nem büntetés, hanem igény teremtés. 10 nap után tombolni fognak a hormonjai és akarni fogja, de ha rendszeresen kifacsarod csak elkényelmesedik.

2020. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele játszmázni, ao orális szex és a szex nem jutalom vagy kiváltság, ha nem csinálom, azzal magamat is büntetem
2020. szept. 2. 13:58
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem játszmázás.

Nem hisz az orvosnak sem akkor nincs mivel meggyőzni ha egy szakembernek sem hiszi el.

Nem azt mondja senki,hogy most 3+ hónapig ne elégítsd ki hanem csak néhány alkalommal és talán átérzi,hogy neked is ennyire rossz,hogy egyáltalán nem elégít ki.

2020. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem jutalom, de ne haragudj mégse vagy egy sz pógép. A szavak nem segítettek, ha te se változtatsz akkor így fog maradni.


Arról nem is szólva, hogy ha megszületik a baba ugyancsak nem fogsz non-stop rendelkezésre állni orálozni.

2020. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg egy magzat érez abból valamennyit ami téged ér. Ha éhes vagy ő is az lesz. És azt hiszem ha orgazmus is van, abból is kap valamit. Gondolom ez a gondolatmenet ment végig a párodban.
2020. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
ülj le és beszélj vele, ha kell, keress ki neki cikkeket, amiket orvosok írtak, hogy beigazold, a szex és az orgazmus jó a gyereknek. Én is sokat olvastam utána, mert bizonytalan voltam. Szerintem ő is csak bizonytalan és félti a babát és az nagyon rossz érzés, ha elképzeled, hogy a te hülye gerjedésed miatt teszel rosszat a gyerekednek.
2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerüen hujea párod,és önzö,nincs ezen mit firtatni,ha az orvosnak sem hisz akkor csak egy buta ember,mit vársz akkor szerinted a gyereknevelésben is fog neked segiteni???
2020. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f@sznak elégíted ki, ha ő is ki tudna téged elégíteni orálisan de nem teszi?
2020. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!