Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha másról fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha másról fantáziálom mikközben kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, ő az első barátom, vele vesztettem el a szüzességemet, így előtte semmilyen szexuális tapasztalatom nem volt. Nagyon megszerettemva szexet, de az elmúlt hónapokban már nem kívánom vele annyira. Mág sohanem sikerült elmennem, ő pedig max 5 percig bírja aztán kész. Így a szenvedély teljesen eltűnt, de nekem szükségem van a vadságra. Probáltam többször is megbeszélni vele, de mindig az lett a vége, hogy megbántottam. Ennek ellenére szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de közben más férfiakat kívánok, jobban mint őt. Ez bűn? Mit kéne tennem?

2020. szept. 7. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok kísérletezni. Nézze meg, ha nyalogatja pl a füledet, akkor az milyen hatással van rád. Vagy puszilgatja a csuklód, meg mindenféle dolgot megpróbáltok és rájön idővel hogy abból ami csináltatok, mi az amit te szeretsz.
2020. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 5 perc alatt csak úgy lehet elélvezni, ha kellően bevagytok indulva mind a ketten és akkor se feltétlen találjátok meg a jó pózt / szöget, ami élvezetes.

Legegyszerűbbnek azt látom, ha vagy miután elment ismét rámászol ( mondjuk fél óra után kezd el kényeztetni ) vagy ha megdumáljátok hogy mondjuk szex előtt egy órával verje ki. 1-2-3 orgazmus után egyre nehezebb elmenni férfiként, fáradunk ott is :)

Egyébként ami sokszor hasznos ha több időt szántok előjátékra.

Egyrészt alapból hasznos és élvezetes minél jobban megismerni a másik testét, mit hol hogyan szeret, stb.

Másrészt egy nőnek nedvesnek kell lennie a szexhez.


Ha nem vagy, akkor vagy nincs, nincs elég előjáték vagy neked nincsenek ott a gondolataid.

Szexnél nem gondolkozol marhaságokon, nem kell stresszelni rajta, nem munka, csak élvezet. Adod önmagad, kezdeményezel ha más pózt, tempót akarsz, stb.

2020. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!