Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Több éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatban vagyok egy pasival, azonban egyre többet fantáziálok lányokról. Baj van velem? Ez mit jelenthet? 19/L

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy változtatni kell a kapcsolatban valamit.
2016. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
hogy baj van a kapcsolatbotodban...nem kapsz meg valamit,pocsék a szex....nem érzed magad nőnek a pasid mellett
2016. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Gyere cic cic cic cic cic
2016. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
semmi ilyen gond nincs szerencsére. Azt nem tudom, hogy másra vágynék e, vagy esetleg van valami hajlamom lányok felé.
2016. jún. 20. 23:43
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Lehetséges.

Én azt tanácsolnám, beszéljétek meg a pároddal. Ha úgy van, és te is és ő is benne vagytok, talán csinálhatnátok hármasban egy lánnyal. Ugyan én sosem próbáltam, de azt hallottam, ilyen esetekben hasznos lehet. Jobb ötletem nincs.

2016. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A párom ismeri a vágyaimat, és szerencsére jól fogadta a hírt. Egyáltalán nem zavarja a dolog, és hagy is kibontakozni ilyen téren. De annyira nehéz ismerkedni olyan lányokkal, akiknek hasonló vágyai vannak.
2016. jún. 21. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Fhuu te lany. Becsukd meg azt a sracot. Ha elfogadja, raadasul meg hagy is kibontakozni ilyen teren akkor nagyon szerenxses vagy.


Tarskereso oldalakon kezdj el ismerkedni. Nem egyszeru de sok lany keres csak szexre partnert. Ezen az oldalon is szamtalan hasonlo kerdes van.

2016. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon furcsa téma, de valahogy én sem vennék véresen megcsalásnak, ha a párom egy lánnyal feküdne le. Lehet az első alkalom után rájössz majd, hogy csak ki akartad próbálni, és jobb egy férfival. A párod helyében persze megfordulna a fejemben, hogy akár hármasban is ki lehet próbálni. Persze akár úgy, hogy a +lánnyal nem szexel a párod, csak mondjuk pettingel.
2016. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hármastól elzárkózik, mert úgy van vele, hogy nekem esne rosszul, ha én őt mással látnám. De valóban nagyon aranyos, és elfogadó párom van. :) akkor próbálkozom a kereséssel, remélem mihamarabb pontot tudok tenni a dolog végére. Köszönöm a segítséget. :)
2016. jún. 21. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket!
2016. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!