Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom apró megjegyzéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom apró megjegyzéseket tett a súlyomra és most nincs keddvem szexelni?

Figyelt kérdés
Csak amolyan 'vicceskedésből' mondott nekem 1-2 dolgot, amit eléggé magamra vettem. És azóta nincs kedvem szexelni vele. Mikor próbáltuk, elsírtam magam közben:/ Biztos én vagyok a hülye, de láttam az exét, aki vékony csaj volt és most ezek a megkegyzések teljesen megtörték az önbizalmam. A szexet kívánom nagyon is, sokat masztizok, de hozzá nem bírok úgy közeledni, rondának érzem magam, mintha nem tartana vonzónak és nem akarok levetkőzni se előtte. Szerintetek túlreagálom? Mit tudnék most tenni ez ellen?:(
2020. szept. 9. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neki elmondtad?


Ülj le vele, és mondd el, hogy nagyon elbizonytalanítottak a megjegyzései, és szeretnéd tisztázni a dolgokat.

2020. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Sportoljatok együtt valamit.
2020. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, csak nevetett mert ő ilyen cukin poénosan mondta, miért veszem komolyan.. de ettől nem érzem jobban magam
2020. szept. 9. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ismered a pasid. Te ismered a hangsúlyt, szövegkörnyezetet, ahol elhangzott a megjegyzés. Így nehéz bármit mondani. Az én feleségem tudja, hogy mindig csak ugratom és azt is, ha lenne +10 kiló rajta, az sem zavarna. Szóval lehet túlreagálod, de valószínű azért, mert igaznak érzed a megjegyzését. Csatlakozom az első válaszolóhoz, hogy mindenképp ülj le vele és beszélj az érzéseidről.
2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan beszéld meg a pároddal. Előbb utóbb szakítani fogtok.
2020. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért híztál el?
2020. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány kg vagy? Az utóbbi időben híztál meg vagy mindig ilyen alkat voltál, így ismert meg?
2020. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízott:D normál alakom van, tény hogy nem vagyok vékony, de az elhízottól messze vagyok szerintem. 69kg vagyok egyébként, 172cm. Pontosan így ismert meg, talán 2 kg t szokott ingadozni a súlyom, de ez természetes
2020. szept. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!