Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 éves kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatban mennyire normális, hogy a férfi ennyire ne akarjon szexelni?

Figyelt kérdés

Élettársam 38 éves. A szexuális életünk katasztrófa, pedig csak 1 éve vagyunk együtt. Eleinte minden rendben volt, de májusban volt egy egészségügyi gondja. Onnan mindig az lett a kifogás a szex hiányára.Türelmes voltam, volt egy hónap kihagyás is, az volt a legtöbb egyelőre. Általában 2-3 hetente van szex... Ősszel pár napon belül kétszer is volt. Azt hittem, rendben leszünk. De azóta sincs semmi, konkrétan két hete. Vékony vagyok, szép, megnéznek és odajönnek hozzám az utcán, ezt csak azért írom, mert nem az a gond, hogy meghíztam, elhanyagolom magam stb... A májusi egészségügyi gondjából annyi maradt, hogy pár naponta előjön neki fájdalom. A szexnél sokkal megerőltetőbb

dolgokat is hajlandó megcsinálni önként és dalolva (olyat is, amire több orvos is mondta, hogy ne tegye többé), de ha a szexről van szó, akkor fáj ez, fáj az... Ha kezdeményezek, kiakad, úgyhogy már nem is próbálkozom vele.... Kezdek ettől kikészülni.


2020. szept. 28. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ő tudja mi a valós ok, de elég gáz, ha ennyi idősen 1 év után már offos minden, te mennyi idős vagy?
2020. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg már nem kíván úgy ahogy kellene. Átéltem én is, olyan kifogásokat hozott fel az exem amikrol tudtam, hogy full kamu. Igaz en férfi vagyok.
2020. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fél évig próbáltam a kezdeményezést, amikor feladtam. Azóta 1-2szer még megpróbálom, de hiába...

Vagy eltűröd, vagy tovább lépsz, vagy keresel egy elfogadható köztes megoldást, ahogy én.

2020. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok.
2020. szept. 28. 13:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedsz mellette?
2020. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Több oka lehet. Lehet valós eü. probléma, de mint írtad azóta már voltatok együtt így ez nem valószínű. Lehet mentális gond, stressz, teljesítménykényszer, kudarctól való félelem ami nem éppen libidónövelő. S igen, amit fent is írtak, lehet egyszerűen csak kihűlt a kapcsolatotok.

Utóbbira adnék nagyobb esélyt. Szóval üljetek le, beszéljétek meg, keresd az egyéb "jeleket" (a mindennapokban is eltávolodtatok-e egymástól). Ha utóbbi áll fent akkor zárjátok le a dolgot, 38 évesen még bőven van jónéhány jó éved, az időtöket pazaroljátok.

2020. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek ezt a szex dolgot leszámítva, csak ez kezd kicsit kihatni már az önbizalmamra is. Na meg ha 1 év után ez a helyzet, mi lesz, ha szülök neki mondjuk gyerekeket?
2020. szept. 28. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben próbálnám megbeszélni vele a dolgokat, ha nincs változás, akkor inkább váltani, mert ez nem lesz jobb
2020. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 év után szex nélkül szulsz neki gyereket, az kicsit furcsán hozza ki magát. Szerintem utána még úgy se lesz kedve.
2020. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szülnék még, de azért 1-2 éven belül ideje lenne.
2020. szept. 28. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!