Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti egy barátnőt szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy barátnőt szeretnétek inkább, vagy minden nap mással szexelni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

En egy állandónak jobban örülnek, szeretem tudni hogy ki van mellettem. Ha eléggé ism jöhet a szex :)

Egy, biztonságosabb is, és nehezen nyúlok meg ha egy éjszakás kalandra kerül a sor.

2020. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 kár, hogy nem luxus út 😞😏 Pedig akkor jelentkeztem volna a barátnődnek.
2020. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy és "állandóra" ki minden cinkosságban, pajkosságban benne van. Nemcsak az ágyban, de a hétköznapokban is.
2020. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Kötetlen szex.
2020. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amióta ember él a földön mindig arra vágyik, ami pillanatnyilag nincs meg neki. A minden nap másik partnert ugyanúgy meg lehet unni, mint az egyet. Egy ideig királynak érzi magát az ember, de hamar eljön az idő, amikor állandó társra vágyik. Ráadásul a minden nap másik partnernek megvan az a hátránya is, hogy az ember nem tanul meg MEGTARTANI egy nőt. Pedig az nehezebb, mint megszerezni!
2020. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Számomra furcsa hogy ilyen véleményen vagyok a környezetem ellenére de én egy igazi barátnőt szeretnék aki fix pont az életemben és mindig mellettem van, bennem nincs vagy arra hogy heti szinten massal fekudjek le. Eközben a haverjaim van hogy het itöbb lánnyal is kavarnak.
2020. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös jól leírta. Mindig az kell, ami nincs és megunod, ami van.
2020. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!