Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szokjak vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak vissza a "normális" szexre?

Figyelt kérdés

Sokáig együtt voltam egy Növel akivel a durvább,perverzebb szexet részesitettük elönyben mindketten,persze kinek mit takar a durva..értem ez alatt a pofozást fojtogatást,durva mélytorkos szopatás,kötözéses kemény análszex,arcon köpés stb,szinte mind oda vissza dolog..sajnos útjaink elváltak,igy persze pár hónap múltán új csajom lett,nem rossz vele a szex,de vele max a popsira pacsi kutyapózban lehetséges és neki ez más durvanak számit..persze megértem öt,és nem is eröltetek rá semmit,de egyre azt érzem hogy ez nem fog menni mert valahogy nem izgat fel annyira,és nem érzem magam igazán kielégülntek,mert nem ehhez vagyok "szokva".

Sajnálnam elhagyni mert nagyon rendes stb,de nem tudom igy meddig birom...

Ötletek esetleg?

Köszi a normális válaszokat!



2020. okt. 11. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez így nem működhet ha valóban a durvulást igényled. Szerintem ez nem szokás kérdése.

A durvulás valahol a másik megalázása és annak élvezete. Lehet hogy egy pszichológus tudna segíteni helyretenni a női nemhez való viszonyodat és akkor talán nem igényelnél ilyesmiket.


Amit mondasz az olyan mintha úgy akarnál kutyát simogatni hogy közben rugdosni akarod...


A fojtogatás és öklendezve szopatás az nem igazán a dominancia kifejezése hanem sokkal erőszakosabb valami. Biztos vannak olyanok akik ezt élvezik. De az embereknél nem ez a normál szex.

2020. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Gyere velem össze én is az ilyen szexet szeretem. 😋 23/L
2020. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 orton ***** válasza:
79%

Aki azt mondja h maradj ezzel a lannyal mert a szex nem fontos, az vagy soha sem szexelt meg vagy egyaltalan nem is fontos neki alapbol a szex.


Ha neked fontos a szex akkor tudod mit kell tenned. Mindkettotok erdekeit nezdd.


Pszichologia problemaja sincs. Gyokersegeket ne irjatok mar neki. Böven van nö is aki erre gerjed.

2020. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

4 évig ilyen kapcsolatom volt, vége lett és hiányzott.. csajoztam mint a gép. Egyszerre három csajom is volt, de csak tűzoltásnak volt jó, vagy még annak se..

Aztán találtam egy hozzám hasonló lányt, vele minden pöpec, azóta más nem is mozgat.

2020. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na épp én is kb igy vagyok,erröl van szó,hogy próbáltam más lányt,söt most ugye van rendes kapcsolatom is,és mégse tud megfogni mert mindig ott van a hianya ezeknek a perverz dolgoknak amikre vágyom...
2020. okt. 15. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!