Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő kívánhatja ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő kívánhatja ezért kevesebbszer?

Figyelt kérdés

Főleg hölgyek válaszára vagyok kíváncsi de az urak tapasztalata is érdekelne.


Az a problémám hogy havi 3-4 alkalommal van szex, az esetek többségében pedig orál van de sokszor az is inkább az én kedvemre mert "fickós" vagyok.


A páromnak mély érzései vannak irántam de félek hogy azért nincs gyakrabban vágya a szexhez mert neki sajnos nem vagyok elég méretes.


A szexet magát igyekszik egy gyors pacival letudni aztán a fennmaradó időben nyalással viszem 2-3x még a csúcsra, ez kb leír a havi 4 alkalomból 3 at.

Persze van így is meg úgyis remegés de az orálnál ez hatványozottabban nagyobb.A remegést is lehet színlelni?


Igyekeztem megbeszélni vele és ez jött ki:

1. Nem lenne baj ha 1-2 centivel nagyobb lennék.

2. Alapvetően a szexet jobban élvezte(intenzívebben)ha az adott srácnak nagyobb volt.

3. Az érzelmi töltöttség miatt nagyon élvezi velem a szexet.


A barátnőm eléggé hamar tágul így kb az első orgazmus után már én is érzem hogy kevésbé tudok intenzív lenni neki.

Az a kérdésem hogy olyan van e ,hogy egy nő szereti a párját és szeret is vele szexelni de mivel számára kevésbé ideális a mérete így ritkábban kívánja vele a szexet mert akkor tud csak elég intenzív lenni neki?


Felmerült a vibrációs pénisz gyűrű amire igen fogékony volt ellenben a behatolásos variációkon nem akar bíbelődni mert hogy "csak élvezni akarja". Számomra ez kicsit ellentmondásos.



2020. okt. 12. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16 centi? Az átlag feletti? Tág a csaj, de akkor is az, ha esetleg rosszul mérted, és átlag méretű a farkad.
2020. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19-es!


A 17 centi átlag feletti, és az túl hosszú.


Egy darab barátnőm volt, aki azt mondta elférne egykét centi. Neki 2 db 20 centi feletti pasija volt, amivel baromi mazlija volt ugyanis ekkor jottem ra hogy a csaj az tág mint a fene....”


Ezt nagyon jól láttad.

2020. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!