Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő kívánhatja ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő kívánhatja ezért kevesebbszer?

Figyelt kérdés

Főleg hölgyek válaszára vagyok kíváncsi de az urak tapasztalata is érdekelne.


Az a problémám hogy havi 3-4 alkalommal van szex, az esetek többségében pedig orál van de sokszor az is inkább az én kedvemre mert "fickós" vagyok.


A páromnak mély érzései vannak irántam de félek hogy azért nincs gyakrabban vágya a szexhez mert neki sajnos nem vagyok elég méretes.


A szexet magát igyekszik egy gyors pacival letudni aztán a fennmaradó időben nyalással viszem 2-3x még a csúcsra, ez kb leír a havi 4 alkalomból 3 at.

Persze van így is meg úgyis remegés de az orálnál ez hatványozottabban nagyobb.A remegést is lehet színlelni?


Igyekeztem megbeszélni vele és ez jött ki:

1. Nem lenne baj ha 1-2 centivel nagyobb lennék.

2. Alapvetően a szexet jobban élvezte(intenzívebben)ha az adott srácnak nagyobb volt.

3. Az érzelmi töltöttség miatt nagyon élvezi velem a szexet.


A barátnőm eléggé hamar tágul így kb az első orgazmus után már én is érzem hogy kevésbé tudok intenzív lenni neki.

Az a kérdésem hogy olyan van e ,hogy egy nő szereti a párját és szeret is vele szexelni de mivel számára kevésbé ideális a mérete így ritkábban kívánja vele a szexet mert akkor tud csak elég intenzív lenni neki?


Felmerült a vibrációs pénisz gyűrű amire igen fogékony volt ellenben a behatolásos variációkon nem akar bíbelődni mert hogy "csak élvezni akarja". Számomra ez kicsit ellentmondásos.



2020. okt. 12. 16:28
1 2 3
 11/22 Spiritrobber ***** válasza:
Akkor tartsatok szünetet két kör után vagy próbáljatok olyan pózokat ahol a kevesebb több.
2020. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés! Hány centi az annyi? Mert nem mindegy a válaszok szempontjából!
2020. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

16cm

Viszont csak 11cm avagy 4" a vastagsága.

2020. okt. 18. 18:51
 14/22 anonim ***** válasza:
Most akkor 16 vagy 11? Miert irtal 2 erteket?
2020. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert arrol van szo hogy ha pl 16 centivel lennel “kicsi” neki akkor nyilvan tág a csaj. 11 centivel viszont el kell konyvelnetek hogy van egy ilyen szituacio. Nagyobb nem lesz, fog jarni neki lemondasokkal. De ez kompenzalhato oralisan vagy kezzel, azonban behatolaskor nem lesz soha “fáj annyira jó” érzése. Ey jol mukodo kapcsolatot ezert nem fog senki kidobni.
2020. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
16cm hosszú és 11cm a vastagsága
2020. okt. 20. 16:02
 17/22 anonim ***** válasza:
11 centi vastag? Az kemény 🤔
2020. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Jaj istenem....a körméretről beszélek mikor egy szalaggal körbe tekered és megméred csak nem emlékszem hogy az a kerület e mint mérték ezért nem akartam hülyeséget írni.
2020. okt. 20. 16:09
 19/22 anonim ***** válasza:

Na mar most... nekem 17 centis van.... a legtobb nőnek pont jó volt es kifejezetten megdicsertek hogy baromi joféle, maguktol. Nem tul vastag nem tul vekony nem tul hosszu nem tul rovid.


Volt 4 aki megjegyezte hogy nagy. Nem ertem miert mert sztem 17 centivel nem olyan nagy, es arányos, de allitolag ezzel nagyobb vagyok mint az átlag a lányok szerint.


Egy darab barátnőm volt, aki azt mondta elférne egykét centi. Neki 2 db 20 centi feletti pasija volt, amivel baromi mazlija volt ugyanis ekkor jottem ra hogy a csaj az tág mint a fene....


Konkretan ketto ujjamat bele tudtam tenni mindenfele elojatek nelkul es harom ujjal volt neki jo az ujjazas.


Ez konkretan IMPOSSIBLE a legtobb lannyal, van akinel a ket ujj alig megy be mert olyan erzes betenni nekik 2 ujjat hogy a punci vegen erzed hogy feszulnek es megijedsz hogy szétszakadnak...


Azzal a csajjal konkretan volt hogy el sem tudtam menni. Es EGY eset volt ilyen egesz eletemben. Elkezdtem taperolni egy ora folyamat szex utan, fekudtem rajta, es ezerrel toltam mert mar o is elfaradt, tudod hogy tudjuk le durranjak el, es NEM BIRTAM. Szo szerint az elso 20 lökés után nem ereztem SEMMIT a 20 eves egyetemista csajból, mert olyan tág volt mint a templomharan. Es nyilvan nem megalazni akarom de ez van. Gyanitom ilyen amikor egy 11 centis pasival szexel egy atlagos lany. Szoval nincs ezzel semmi extra, de kb ilyen lehet egy fsajnak ha kicsi a penisz. Nekem sem volt jo vele az atlagosommal, mert tág volt. Nem ereztem. Sajnalom is mert 2 gyerek utan konkretan hasznalhatatlan lesz a puncija, es azon gondolkoztam mi lesz ha leesik neki hogy EN igazabol enyhen atlagfolott vagyok es szerelmes lesz valakibe aki viszont vlaoban kicsi.

2020. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szoval, ami a lenyeg: sajnalom de vagy rosszul merted a farkad, vagy nagyon tág a barátnőd........ de komolyan. Amelyik csajnak 16 centi kicsi...az a csaj tág.


De te is merd korbe a keruletét mert a 11 centi soknak hangzik.

2020. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!