Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: amikor azzal jönnek egyesek egy szexuális bántalmazás áldozatául esett lány esetében, hogy biztos ő provokálta ki magának a bajt, azt nem érzitek sértőnek/lealacsonyítónak saját magatokra nézve?

Figyelt kérdés
Belegondoltam, és arra jutottam, ha férfi lennék, fel lennék háborodva, amiért azt terjesztik, hogy tőlem nem várható el, hogy képes legyek kontroll alatt tartani az ösztöneimet, ha elkezd velem incselkedni valaki, vagy ha szimplán mélyen dekoltált felsőt látok rajta. Mintha én gyárilag alkalmatlan lennék arra, hogy megüssem a civilizált ember erkölcsi nívóját, vagy nem is tudom. Mégis csomószor abba futok bele, hogy a férfiak ezeket a kijelentéseket a bajtársiasság megmutatkozásaként élik meg.

2020. okt. 20. 12:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
30%
nyilván nem az áldozat a hibás, ezt azért nem lehet kijelenteni, de ne feledkezzünk már meg a másik oldalról is, amikor a nők messze visszaélnek azzal, hogy gond nélkül használják és kihasználják azt, hogy őket márpedig megerőszakolták, közben pedig pont nem és közben tesznek tönkre életeket. Nőként ez olyan szinten háborít fel és utána csodálkozunk hogy ha valóban történik ilyen, sokan szkeptikusak.
2020. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%

Na igen... Kicsit fura hogy felveszi a kivágott felsőt valaki, de ha megnézik a melleit és úgy kezelik mint egy magamutogató csajt, még fel 8s háborodik.

A megerőszakolás is hasonló sokszor. Csak annyiban más hogy az erőszakoló árt a masiknak, nem csak gyönyörködni akar a szépben. Vagy nem akar ártani, de nem érdekli ha mégis megtörténik és szenvedést okoz.

Én sokáig voltam kielégítetlen, de mégsem gondoltam hogy jó ötlet lenne valakit leteperni és erővel rávenni a szexre. Nem tudna felállni egy síró, rémült csajra. De azt hiszem ez a normális.

Szóval igen, van valami abban amit mondasz, de nem a megerőszakolt valaki esetében.

2020. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%

Megvan a történet a fiúról, aki farkast kiáltott? A metoo meg egyéb mozgalmak azt eredményezték, hogy hirtelen minden gazdag-befolyásos emberről kiderült, hogy ők százakat erőszakoltak meg... a világ minden pontján. Lassan a szomszédos galaxisból is be fognak jelentkezni a kis zöld meg szürke nőneműek, hogy ők meg lettek erőszakolva, nekik ezért jár az anyagi kárpótlás...


Nem védem azokat akik megerőszakolnak egy nőt, az ilyenek kis himbilimbijét nyugodtan le lehetne csapni, golyókkal együtt. Utána nem lennének ilyen vágyai... a többi meg egy idő után kordában tudná tartani magát. Bár pszichiátriai kezelésnek is alávetném mindet.


De hogy őszinte legyek, ugyanezt megcsinálnám azokkal a nőkkel is, akik meg akarják ülni ezt a lovat az anyagi haszonszerzés vagy bármi egyéb miatt, holott senki nem tett velük semmit.

2020. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem erről van szó. Volt pár éve, hogy egy magyar úszó megfogta egy koreai nő seggét. Szerintem nincs szexuális zaklatás mielőtt bárki nemet mond, de nem is ez a lényeg. Volt egy olyan hír (lehet nem is igaz), hogy az a nő sztriptíztáncos volt... Na most egy sztriptíztáncostól álságos metoozni... Nagyjából ezt jelenti... Nem azt, hogy szégyellje magát a nő, mert meg lett erőszakolva
2020. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Én értem amúgy, hogy az emberi elme önkéntelenül asszociálgat mindenfélére, amikor szembetalálja magát ezzel a témával, de örülnék, ha sikerülne nem csinálni belőlem szalmabábot csak azért, hogy legyen kin leverni a napi feszültséget. Maga a kérdés egyszerű volt, nem szólt a nyilvános szexről, nem szólt a kamu feljelentésekről, nem szólt arról, hogy én bárkit is buzdítanék bármilyen fajta viselkedésre.
2020. okt. 20. 16:03
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
Önmagamra nézve miért érezném lealacsonyítónak azt, hogy valaki idióta... Ha mások viselkedése határozná meg az önértékelésem, rég felkötöttem volna magam... és ez nem csak az erőszaktevőkről szól. Csak nyisd ki a szemed és nézd meg jól, hogy milyen is az emberiség valójában.
2020. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem lakatolom le a biciklimet csak lerakom lakat nélkül és úgy lopják el, akkor ki a hibás, ki a hülye? A tolvaj, vagy én? Nem lehet, hogy a tolvaj mellett én is bűnös vagyok? (Nem büntetőjogilag értem.)
2020. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet. Te maximum hülye vagy, ahogyan te magad fogalmaztál. Hülyének lenni nem bűn, csupán olyasmi, ami a szemszögedből nézve kellemetlen, hiszen előfordulhat, hogy visszaélnek vele.

De akkor feltennék én is egy kérdést: ha lakat nélkül parkolsz le a bicikliddel, az feljogosít arra bárkit is, hogy ellopja azt? Onnantól kezdve nem várható el az emberektől, hogy ne nyúljanak hozzá? Szegények kénytelenek lesznek lopni, nem is marad más választásuk, nem hozhatnak olyan döntést, hogy esetleg sétálnak tovább? Csak mert a topicnak ez lett volna a lényege.

2020. okt. 20. 21:54
 19/33 anonim ***** válasza:
29%
Most nem tudom, hogy ez a kérdés amblokk a férfiaknak szól-e, de mivel én nem tettem ilyen kijelentést és azonosulni sem tudok vele, így nem, nem érzem lealacsonyítónak.
2020. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
5%

18# kérdező, jól érvelsz, csak a lényeget nem vetted ki abból amit a 17-es írt.

Nem jogosít fel senkit a lopásra, ha lakat nélkül hagyod a biciklit, ahogy az erőszaktevőt sem jogosítja fel semmi az erőszakra. Ettől függetlenül vannak tolvajok, illetve erőszaktevők, és a lényeg inkább ez. Hogy ezt a tényt ignorálod, vagy elfogadod és ennek megfelelően élsz, az már a te döntésed.

Egy sarkosított példa: ha kirohansz az úttestre, valószínűleg elütnek, pedig a sofőrnek erre nincs joga. Ettől függetlenül nem kell rohangálni az úttesten.

2020. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!