Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon korai volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon korai volt meg ha lefekudtem a baratommal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tehat a baratomat 2 honapja ismerem, es 1 honapja jarunk.Most jutottunk el oda hogy lefekudtunk egymassal.Szerintetek korai meg? Egyik baratnom szerint eleg korai volt meg en 19/l a baratom pedig 18/f
2020. okt. 22. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Hál' Istennek! Egy barátomat anno fél évig váratta a barátnője. De úgy, hogy az első 5 hónapban még meztelenül sem látták egymást. Ja és nem 14 évesek voltak már, hanem 17-19.


Én egyszer vettem el szüzességet (nem az első barátnőmét, neki már nem volt), 24 évesen egy 20 éves lányét, ott olyan 2,5 hónapot vártam. Arra még azt mondom belefér. Ugyanígy ez a 2 hónap is tök korrekt szerintem. (Nyilván ha a férfin múlna, akkor egy nap után mehetne a dolog. Itt most arról van szó, hogy megtaláljunk egy korrekt, kompromisszumos átmenetet, ami mindkét félnek megfelel. Tehát nem 1 nap, de nem is fél év.)

2020. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Egy hónap szerintem nem korai.
2020. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Volt olyan pasim, akivel több mint 3 hónapig nem feküdtem le, aztán amint megtörténtba dolog, nem is volt folytatás.

A férjemmel volt szex a második randin (értsd kb 1 hete ismertük egymást), mégis esküvő lett belőle.

2020. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem brutálisan korai, de nem is az én kapcsolatom....

Ne azzal foglalkozzatok, hogy haverok meg barátnők mit gondolnak. SZERINTETEK korai volt? Csak ez számít.

2020. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez miért nem tini kérdés, ha két tizenéves azon pörög, hogy korai volt e a szex? Mert nagyon nem felnőttek vagytok az tuti
2020. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
30 fölött már második randi a bevett. 18 évesen szerintem még korai, de ha te nem érzed annak és ő sem, akkor nem volt az.
2020. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem pont jó.
2020. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem rohadt mindegy, mit mond a barátnőd, vagy a Juci néni, vagy Karcsi bácsi, vagy a gyakori népe. Az számít, neked és a párodnak korai volt-e! Ha igen, akkor lehet, lassítani kéne, ha nem, akkor minden rendben, lehet tovább haladni.
2020. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Másfél hónap ismerettség után (2 hete jártunk) feküdtünk le. Nekem ő volt az első, 18 voltam, ő 20. Nem volt korai.
2020. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Exem 4 hónap után sem akart lefeküdni. Ezért az exem.
2020. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!