Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon korai volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon korai volt meg ha lefekudtem a baratommal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tehat a baratomat 2 honapja ismerem, es 1 honapja jarunk.Most jutottunk el oda hogy lefekudtunk egymassal.Szerintetek korai meg? Egyik baratnom szerint eleg korai volt meg en 19/l a baratom pedig 18/f
2020. okt. 22. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az első pasim hat hónapot várt. Igaz, kb két hónap után együtt aludtunk és felváltva szoptam és nyalt, akár egész éjjel. Soha nem nyomult, rám bízta hogy mikor akarom. Amikor megtörtént sem készültünk rá, egyik este a harmadik szopós-nyalós körben gondoltam egyet és beleültem. Meglepődött. 😁
2020. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai volt,de ez az én véleményem.
2020. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Azt elfelejtettem bele irni hogy o vette el a szuzessegemet.Nem tudom hogy ez mennyit valtoztat a velemenyeteken
2020. okt. 22. 16:30
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én véleményemen nem változtat: csak az számít, ti mit éreztek. Felnőtt emberek vagytok mind a ketten, nem gyerekek.
2020. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!