Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog még valaha kívánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha kívánni a párom, vagy végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elképzelhető, hogy kicsit túlgondolom/komplikálom, de megpróbálom rövidre fogni.


Lassan 11 éve vagyunk együtt, nincsenek illúzióim, viszont 5 hónapja nem szexeltünk. Előtte azért megvolt a havi átlag 2-3, ami szintén nem sok, de számomra (saját bevallása szerint neki is) teljesen kielégítő volt, mert a párom pontosan tudja, mire van szükségem.


Sajnos kialakult nálam egy öröklődő, nőgyógyászati probléma, ami miatt a libidóm az esetek többségében egyenlő a nullával. Emiatt az utóbbi pár hónapban (illetve munka miatt is...) sok esetben visszautasítottam a közeledését, amit látszólag nagyon megértően fogadott, sőt, biztosított a támogatásáról.


Semmi nem változott közöttünk, ugyanúgy figyel rám, jókat beszélgetünk, filmezünk, vannak programjaink stb. - viszont az utóbbi két hónapban egyáltalán nem közeledik felém (értsd, nem kezdeményez). Ezelőtt mindig ő volt a fél, aki megkívánt, letepert - nőnek tudtam magam érezni mellette. Ha egyszer-kétszer nem is, de elég volt csak egy icipici utalás a részemről, és már robbant is.


Ez teljesen megszűnt. Néha, amikor kedvem lenne, ezekre a korábbi, apró utalásokra teljesen immunis lett, inkább mindig összebújás, cirógatás lesz a vége.


Fel tudnám benne lobbantani benne a régi tüzet? Szerintetek van valakije, végleg megunt?


Hogy tudnám ezt elegáns, non-verbális módon megoldani?


Köszi, hogy elolvastad!



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
6%
Ne aggódj, már rég más nőt kúrogat :)
2020. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Kb most az a helyzet, hogy sikeresen elvetted a kedvét, a libidója is néhány élni akarás után lassan kihunyt.

Szóval most mindketten a másikra vártok, különböző okokból....

Neked kell lépned, szépen lassan visszaépíteni a korábbi helyzetet. Megvannak ehhez a női praktikák.

Szinte kizárt, hogy mással megcsal.

2020. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

#7, #8, #10, #12: Sokat segítettetek, köszönöm! Természetesen, nem vonnám felelősségre, ez normális dolog. Egyedül a harmadik személy beférkőzése aggaszt. ++++


#11: Miből gondolod ezt?

2020. okt. 26. 12:09
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ezt csak verbálisan lehet megoldani. Az se jó taktika, hogy várod, hogy ő közeledjen. Elvegre benned történt változás, orvosi dolog, félt és inkább visszavonulot fújt. Jól írták előttem. Most neked kell letamadni öt, de egyértelműen, nem fél gőzzel és utalasokkal. Hanem keményen és nagyon sexin. És igen, beszéljétek róla. Az a módja neki. Ja és ha letepered, bizony mond is meg neki, hogy nagyon kivanod, hogy mar vágyik rá a puncid és azt akarod hogy nagyon megdugjon.
2020. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

#14 Már abba belepirultam, hogy elolvastam. Ez annyira nem én vagyok... De lassan megértem, hogy nincs más mód.


Egyébként pl. egyik reggel tett egy aranyos megjegyzést a cicijeimre, és erre mondtam neki, ha szeretne, közelebbről is megismerkedhet velük. Csak mosolygott.. Szerintetek?

2020. okt. 26. 12:32
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez így oké, de legközelebb húzd is fel a felső, és tedd oda elé a cicijeidet.
2020. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

Te urasítottad el őt számtalanszor. Ezek után mit vártál?

Ő gondolom azt hiszi még mindig nem vagy dugható. Mondd meg neki, hogy újra nyitva van az aranykapu.

2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%
Én a pasid helyében már rég más nőt húzogatnék...
2020. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kezdeményez soha egy nő, ha szexet akar? Miért csak "utalgat"? Miért törvényszerű, hogy a férfi sosem érezheti magát vonzónak, és élheti át, hogy leteperje a nő?


Már eleve ismerkedésnél idegőrlő ez a hozzáállás, hogy a nő legfeljebb "küldi a jeleket" (értsd: nevet a pasi viccén), aztán ha "nem észleli" a pasi, inkább elfordul tőle, de sosem kezdeményez. Viszont hogy 11 év után se lehessen a tartós párkapcsolatban kezdeményeznie sohasem a nőnek, ez komédia.

2020. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

#16, #17: Hjaj, oké oké :DD


#18: Miért? Ennyi együtt töltött idő után? Akkor is, ha szeretsz?

2020. okt. 26. 12:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!