Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog még valaha kívánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha kívánni a párom, vagy végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elképzelhető, hogy kicsit túlgondolom/komplikálom, de megpróbálom rövidre fogni.


Lassan 11 éve vagyunk együtt, nincsenek illúzióim, viszont 5 hónapja nem szexeltünk. Előtte azért megvolt a havi átlag 2-3, ami szintén nem sok, de számomra (saját bevallása szerint neki is) teljesen kielégítő volt, mert a párom pontosan tudja, mire van szükségem.


Sajnos kialakult nálam egy öröklődő, nőgyógyászati probléma, ami miatt a libidóm az esetek többségében egyenlő a nullával. Emiatt az utóbbi pár hónapban (illetve munka miatt is...) sok esetben visszautasítottam a közeledését, amit látszólag nagyon megértően fogadott, sőt, biztosított a támogatásáról.


Semmi nem változott közöttünk, ugyanúgy figyel rám, jókat beszélgetünk, filmezünk, vannak programjaink stb. - viszont az utóbbi két hónapban egyáltalán nem közeledik felém (értsd, nem kezdeményez). Ezelőtt mindig ő volt a fél, aki megkívánt, letepert - nőnek tudtam magam érezni mellette. Ha egyszer-kétszer nem is, de elég volt csak egy icipici utalás a részemről, és már robbant is.


Ez teljesen megszűnt. Néha, amikor kedvem lenne, ezekre a korábbi, apró utalásokra teljesen immunis lett, inkább mindig összebújás, cirógatás lesz a vége.


Fel tudnám benne lobbantani benne a régi tüzet? Szerintetek van valakije, végleg megunt?


Hogy tudnám ezt elegáns, non-verbális módon megoldani?


Köszi, hogy elolvastad!



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem: a férfi többször kezdeményezett, elutasítottad, megértő akar lenni, azóta nem kezdeményez, várja, hogy te mikor nyitsz felé.

Most az a baj, hogy megállítja az ösztöneit, és tiszteletben tartja az egészségedet... Vagyis azt teszi, amit mondasz.


Ez a másik. Francért kell egy ferfinak gondolatolvasónak lennie? Miért nem lehet egy nőnek kimondani a dolgokat? Miért nem lehet egyértelmű és tiszta a kommunikáció? A kapcsolatok jelentős részben a nem jó kommunikáció miatt buknak.

2020. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
#21 Ezért nagyon hálás is vagyok neki, és azt is értem, amit írsz. Viszont nálunk eddig ezek mindig, minden esetben működtek, finom utalásokkal is. Sosem kellett ilyesmiről beszélgetnünk. A változás folyamata az, ami aggaszt. Ami eddig flottul ment, most miért nem?
2020. okt. 26. 12:52
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves is vagy kedves kérdező?

A 11 éves kapcsolatból kiindulva jócskán csak 20 fölött.. Miért azt várod, hogy a 16-17 éves valaszolók megmondják neked a tutit arról ami mondjuk evidens. Ha problémád van a kapcsolattal nem itt kell kérdezni.. Leülni és beszélni.. A jó kapcsolat és jó szex titka a kommunikáció. Pont ezért vagytok együtt mert egymásra tudtok hangolódni.. Ne a miért nem működiket keresd.. Vagy ne itt.. Tőle kérdezd hogy miért nem veszi észre hogy miért szűnt meg. Nem látunk a párod fejébe és igazán te se. Ülj le vele és beszéljétek.

2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

#23 Jogos kérdés. Feltételezem, hogy Te is hasonló okokból vagy itt. Anonim, pártatlan vélemények, érzelmi elfogultság / befolyásoltság nélkül. Számomra egy ilyen kérdést sokkal könnyebb itt feltenni, mert senki sem lesz elfogult irántam.


Köszönöm a válaszod, már látom, nem lesz más megoldás, csak a kilépés a komfortzónából! +

2020. okt. 26. 13:06
 25/49 anonim ***** válasza:
62%
11 éve vagytok együtt felnőtt emberek és nem bírsz nyíltan beszélni vele a szexről, csak utalgatsz mint a szűz 14 évesek akik most kezdenek érdeklődni a téma iránt. áááááhhh hagyjuk
2020. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked a szexről beszélés és a kezdeméynezés " kilépés a komfortzónából", akkor ott bajok vannak.
2020. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
#25, #26: Ez van sajnos, a párom ehhez szoktatott hozzá. Egyszerűen nem volt rá szükség. Ennyi idő után meg már.. szóval értitek. És igen, tudom, hogy van gond nálam, nem is kicsi.
2020. okt. 26. 13:10
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik most a pasid? Szerintem ha már annyira ki akarsz (meg illene is) kilepni a komfortzonam bol, epp itt az ideje, hogy rairj egy smst, hogy nagyon kivanod ma öt, és reméled este kellően kezelésbe vesz. Kacsintoval a vegen.
2020. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
#28 Látod, kb. ilyen eszembe sem jutott. Köszi:D
2020. okt. 26. 13:25
 30/49 anonim ***** válasza:
80%
Egyetertek az előttem szólókkal. Kommunikálni kell és ki kell lepned a komfortzónadból. Ell lettél kényeztetve azzal hogy a parod kezdemenyezett, vagy ugrott a legkisebb jelre is. Sajnos a ferfiak onbizalma parkapcsolaton belul is leepitheto. Sajat tapasztalatbol tudom. A 15. elutasitas utan mar kisebb a lelkesedes, a 150. utan meg ugy erzed, hogy nem is kivanod a hatadra ezt az egesz macerat, majd megoldod magadnak. De ettol szereted a masikat. Itt sajnos neked kell lepni. Nem egy lepest. De nem is kell rohanni, csak erezze a pasi, hogy akarod. Es ha ezt tobbszor tudtara adod, akkor visszaepulhet az onbizalma es a kezdemenyezese.
2020. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!